Agencja SaltPepper Brand Design nagrodzona platyną na Creativity International Awards

Agencja otrzymała pierwszą nagrodę, platynę w kategorii Home and Gardening za projekt opakowań farb Tikkurila Optiva w 40 edycji jednego z najstarszych konkursów reklamowych na świecie – Creativity International Awards.

Zaproponowana przez agencję nowa linia graficzna zakładała odejście od funkcjonalnego wizerunku i skierowanie się w stronę premiowej tożsamości. Za ten projekt agencja otrzymała także srebro podczas tegorocznej gali Pentawards w Szanghaju.

W tym roku do Creativity International Awards zgłoszono ponad 1000 prac, z 31 krajów.

4 nagrody przypadły Polsce. Początki konkursu sięgają 1970 roku, czyniąc go jednym z najstarszych niezależnych konkursów świata reklamy i projektowania graficznego na świecie. Wyróżniają go niewątpliwie: tradycja, szacunek branży i globalny zasięg.

W międzynarodowym jury zasiada co roku inna grupa niezależnych profesjonalistów ze świata reklamy i designu, która ocenia kreatywność, użyteczność, projekt, ideę, wykonanie oraz – oczywiście – wykończenie prac.

„Nagroda jest dla nas sygnałem, że warto tworzyć dobre projekty, które pokazują wyróżniającą się tożsamość brandu – a przez to są skuteczne” – powiedział Aleksander Koczy, z agencji SaltPepper Brand Design.

http://www.creativityawards.com/index.php?pr=40A_Home_Garden_Packaging

www.saltpepperbd.pl