Przejdź do treści

Nowe osoby w Afilo

Do zespołu Afilo dołączyły dwie nowe osoby: Sławek Szęszoł oraz Marlena Bujalska. Wzmacniają dział sprzedaży bezpośredniej, którym kieruje Jarek Bułka dyrektor ds. rozwoju i nowego biznesu Afilo.

Sławek Szęszoł rozpoczął pracę jako key account manager. Do jego zadań należy pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów Afilo oraz tworzenie dedykowanych programów afiliacyjnych. Poprzednio przez 9 lat był zatrudniony w Polsat Media (Grupa Polsat), ostatnio na stanowisku account managera. Zajmował się obsługą klientów bezpośrednich i agencyjnych. Wcześniej odpowiadał za tworzenie struktur sprzedażowych w ramach sieci stacji Polsatu w krajach nadbałtyckich oraz sprzedażą sponsoringu. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie Plakanda Polska (obecnie Clear Channel Polska) na stanowisku senior account managera. Jest absolwentem programu International MBA organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej wspólnie z London Business School, HEC (Paris) i NHH (Bergen).

Marlena Bujalska dołączyła do zespołu Afilo jako account manager. Zajmuje się pozyskiwaniem i obsługą klientów oraz wsparciem działań afiliacyjnych. Wcześniej pracowała w regionalnej centrali skandynawskiej firmy ECCO, na stanowisku koordynatora projektów działu commercial. Była odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie projektami na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.