Miejsce dla dzieci w rękach dzieci – konkurs dla najmłodszych

Na początku lutego 2011 roku na terenie basenu Neptun w Radomiu zostanie otwarta nowoczesna bawialnia dla dzieci. Chcąc stworzyć miejsce w pełni dostosowane dla potrzeb i rozwoju najmłodszych ogłaszamy konkurs na nazwę obiektu. Zgłoszenia z propozycją nazwy należy nadsyłać do końca listopada br.

Bawialnia dla dzieci powstanie na terenie basenu Neptun w Radomiu. Obiekt będzie pełnił funkcję rozrywkowe, edukacyjne oraz wychowawcze. Nowoczesne sprzęty i narzędzia dydaktyczne w pełni dostosowane dla najmłodszych pozwolą zadbać o prawidłowy rozwój dzieci. A wykwalifikowani animatorzy sprawią, że czas spędzony w placówce będzie niezwykłym doznaniem dla dzieci i rodziców.

„Tworząc tego typu placówkę chcielibyśmy w pełni korzystać z wiedzy i doświadczenia zarówno dzieci, jak i rodziców. Zależy nam, aby obiekt spełniał wymogi rodziców, a dla najmłodszych był miejscem do którego z chęcią będą wracać. Oprócz funkcji rozrywkowej, chcemy pokazać dzieciom dlaczego tak ważne jest mycie rąk, na jakie niebezpieczeństwa narażone są w sieci oraz dlaczego warto rozwijać swoje pasje i zainteresowania” – powiedziała Agnieszka Stachurska, właścicielka placówki.

W konkursie na nazwę obiektu udział może wziąć każdy zainteresowany. Na zgłoszenia czekamy do końca listopada br. Nagrodą jest miesięczny karnet dla dziecka na bezpłatną zabawę w bawialni. Nagroda będzie również doskonałym prezentem dla osób, które nie posiadają jeszcze własnych pociech, ale chciałyby taki prezent podarować na przykład młodej mamie.

Wraz z uruchomieniem konkursu rusza konto na portalu Facebook. Oprócz licznych zagadek, konkursów dla najmłodszych konto będzie zawierać będzie porady dla rodziców oraz ich własne opinie na temat stosowanych metod wychowawczych. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do pomocy przy współtworzeniu konta. Dodatkowo wszyscy obecni posiadacze konta na Facebooku będą mogli śledzić przygody Księżniczki Kalinki, która pewnego dnia budzi się w pewnym magicznym miejscu. Aby dowiedzieć się, gdzie się znajduje czeka ją mnóstwo zabawnych, a czasem niebezpiecznych przygód.

„Mamy nadzieję, że wstęp do przygód Księżniczki Kalinki pomoże Wam w naszym konkursie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu Facebook.” – dodaje Agnieszka Stachurska.

„Kalinka otworzyła oczy. Ku swojemu zdumieniu znajdowała się w ogromnej sali balowej, łudząco podobnej do jej własnego pokoju. Ale wszystko było inne – magiczne, przepełnione furią zaczarowanych kolorów, smaków i zapachów. Dookoła znajdowały się magiczne drzewa o zapachu cukierków, które wyraźnie podobały się białym i różowym kucykom. Kalinka w pięknej, balowej sukni stała na środku ogromnej sali, gdy tuż obok przejechał, uśmiechając się do niej wesoło – Strażak Sam. Nie była sama. Miała nieodparte wrażenie, że już te osoby gdzieś widziała, znała je doskonale. Zastanawiając się, gdzie jest nagle tuż obok nie wiadomo skąd przyleciał chłopiec w śmiesznym zielonym kapeluszy, który przedstawił się jako Piotruś Pan. Piotruś złapał Kalinkę za rękę i zaproponował, że ją oprowadzi po tym magicznym miejscu. W tym samym momencie Kalinka poczuła, że odrywa się od ziemi, poczuła, że lata. Zachwycona cała sytuacją unosząc się nad głowami gości ujrzała kota, ale myli się ten kto myśli, że był to zwykły kot, był to Kot w Butach. W rogu sali Shrek i Fiona przy koktajlu z jagód rozmawiali z Bolkiem i Lolkiem. Zachwycona Kalinka zdała sobie sprawę, że wszystkie te magiczne postacie są jej doskonale znane i czuła się wyjątkowo poznając kolejne uroki tego NIEZWYKŁEGO MIEJSCA.”

Propozycje nazwy dla bawialni należy składać do 30 listopada br. na adres agnieszkastachurska@interia.eu

Za działania komunikacyjne i wizerunkowe odpowiada agencja Spolita PR.