Dni otwarte w nowym salonie kina domowego Home Cinema eXperts

W dniach 27-28 listopada br. Home Cinema eXperts zaprasza na dni otwarte nowo powstałego salonu kina domowego. Salon jest zlokalizowany w Warszawie na ul. Ostrobramskiej 104. Na miejscu można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie profesjonalnych oraz kompleksowych systemów kina domowego.

W związku z otwarciem nowego salonu, Home Cinema eXperts ogłasza dni otwarte dla wszystkich zainteresowanych nowinkami technicznymi, entuzjastów kina domowego oraz fanów nowych technologii. Otwarcie salonu Home Cinema eXperts odbędzie się 27 listopada 2010r., w sobotę, o godzinie 10:00, w Warszawie, przy ul. Ostrobramskiej 104.

„Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszego salonu. Dla pierwszych dziesięciu odwiedzających przygotowaliśmy specjalne upominki. Na miejscu będzie okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie kina domowego oraz skorzystanie z porad naszych ekspertów. Dozę wrażeń zapewni odwiedzającym stworzona w salonie sala kina domowego, wewnątrz której można poczuć emocje kina na miarę XXI wieku.” – mówi Jerzy Gil – Prezes AV.Net Sieci Audiowizualne Sp. z o.o. i właściciel marki Home Cinema eXperts.

Nowy salon Home Cinema eXperts to miejsce przeznaczone dla prawdziwych pasjonatów kina domowego. Najwyższej klasy sprzęt high-endowy, projektory i telewizory FullHD i 3D, systemy nagłośnienia stereo oraz wzorcowe zestawy 5.1, profesjonalnie przygotowana sala kina domowego, możliwość odsłuchu i sprawdzenia w praktyce potencjału sprzętu oraz doświadczeni doradcy dla Klientów indywidualnych to najważniejsze atuty nowego salonu. W ofercie znajdują się produkty światowych liderów kina domowego takich jak: Canton, Dali, Denon, JVC, Loewe, Mitsubishi, czy Pioneer.