Yealink ogłasza pełną zgodność z platformą Genesys

Firma Yealink, producent profesjonalnych rozwiązań telefonii IP, ogłosiła zakończenie testów zgodności biznesowych telefonów IP z platformą Genesys SIP Server. Terminale zgodne z Genesys to seria telefonów SIP-T2X HD oraz telefon wideo VP-2009D.

Współpraca telefonów IP Yealink z platformą Genesys to ważna informacja dla rynku call-center. Alcatel Lucent, do którego należy Genesys, dostarcza oprogramowanie ds. interakcji z klientami do ponad 4 tysięcy firm i instytucji na całym świecie. Natomiast wyróżnikiem telefonów IP Yealink jest ich wysoka wydajność i niezawodność. Modele zgodne z oprogramowaniem Genesys SIP Server to telefony IP Yealink T20P, T22P, T26P, T28P oraz VP-2009D. Każdy z nich obsługuje zaawansowany szerokopasmowy kodek dźwiękowy G.722 i pełnoróżnicowy zestaw głośnomówiący ze wzmocnieniem w standardzie AEC. Dzięki temu telefony IP Yealink zapewniają najwyższą czystość i jakość dźwięku HD (www.yealink-polska.pl/hd-voice).

„Certyfikacja z systemem firmy Alcatel-Lucent to bardzo ważny atut dla pozyskania kolejnych klientów z branży call-center. Działy telefonicznej obsługi klienta posiada coraz więcej firm, a modele Yealink oferują nie tylko dźwięk HD ale także dużą wytrzymałość i wydajność w codziennej pracy. Warto pamiętać, że telefony biznesowe IP Yealink współpracują z największą liczbą funkcjonujących na rynku central” – podsumowuje Tomasz Owczarek z firmy VoIPoint, jedynego w Polce autoryzowanego dystrybutora produktów Yealink.

Więcej informacji o produktach Yealink uzyskać można na stronach: http://www.voipoint.pl oraz na www.yealink-polska.pl.