Przeszkoleni i wykwalifikowani kasjerzy – sposób na podwójną zaliczką na podatek dochodowy

Podwójna zaliczka podatkowa płatna do 20 grudnia to zmora wszystkich polskich przedsiębiorców. Każda organizacja chce, aby była ona jak najmniejsza, a jednym z rozwiązań może być dokonanie w listopadzie ważnych dla firmy zakupów. Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie sklepów i punktów kasjerskich w specjalistyczny sprzęt, który ułatwia pracę osób mających na co dzień styczność z gotówką.

Skutecznym narzędziem są także szkolenia z zakresu szybkiego i bezbłędnego rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych. Dzięki temu nie tylko obniżamy wysokość należnej urzędowi skarbowemu zaliczki, ale także tworzymy zespół przeszkolonych i wykwalifikowanych kasjerów.

Kupno rewolucyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa wraz z instruktażem w atrakcyjnej cenie to wartościowy zakup, który przyczynia się do zmniejszenia grudniowej, podwójnej zaliczki na podatek dochodowy. Urządzenie potrafi wykazać autentyczność każdego banknotu bez względu na stosowane w nim zabezpieczenia. Jest to uniwersalne narzędzie w stosunku do wszystkich walut świata oraz prawie wszystkich zabezpieczeń banknotów.

Każdy podmiot, który złoży zamówienie na innowacyjną lampę kasjerską oraz profesjonalne szkolenia walutowe do 30 listopada otrzyma rabat w wysokości 10%. Za nabyte towary wystawiona zostanie faktura z datą listopadową, a termin realizacji jest dowolny i zależy od potrzeb oraz możliwości zakupującego.

„Obowiązek płacenia podwójnej zaliczki na podstawie dochodu za listopad powoduje, że podatnicy stoją przed koniecznością kombinowania, jak najefektywniej obniżyć dochód. Dlatego końcówka roku to idealna pora na dokonanie ważnych z punktu widzenia firmy zakupów. Każde przedsiębiorstwo powinno dbać o bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji gotówkowych. Wyposażenie kasjerów w specjalistyczne lampy pomocne w ich pracy i udział w profesjonalnych szkoleniach to idealny sposób na obniżenie podwójnej zaliczki oraz uniknięcie niepożądanych konsekwencji związanych z fałszywymi banknotami” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Lampa kasjerska DeCoBa 1085 oraz innowacyjne podejście do tematu autentyczności banknotów prezentowane przez firmę DCB zostały zauważone i nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010 oraz nagrodą „Innowacja Handlu” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń podczas targów RetailShow 2010.