PlayStation 3 za złotówkę w Inotelu

Konsolę PlayStation 3 za złotówkę mogą odebrać klienci, którzy podpiszą umowę na trójpak z telewizją, internetem i telefonem w wielkopolskiej sieci telekomunikacyjnej Inotel.

W ramach promocji „Trójpak Extra z PS3” wszyscy abonenci, którzy podpiszą dwuletnią umowę na telewizję, internet i telefon otrzymają najnowszy model konsoli PlayStation 3 za złotówkę oraz pierwszy abonament za 1 grosz. W promocji mogą wziąć udział zarówno nowi klienci Inotela, jak i aktualni abonenci, którzy zdecydują się na podpisanie nowej umowy (w Inotelu standardowo wszystkie umowy podpisywane są na czas nieokreślony).

W skład Trójpaku Extra wchodzi pakiet telewizji cyfrowej (64 kanały, w tym m.in. 4 kanały HD oraz BBC Knowledge), internet (45 Mbit/s) oraz telefon (100 darmowych minut na telefony stacjonarne w Polsce i w krajach UE). Miesięczny koszt pakietu wynosi 160 zł. Promocyjna konsola PlayStation 3 oferowana jest w wersji slim, wraz z dyskiem twardym 250 GB.

– Promocja „Trójpak Extra z PS3” wpisuje się w trwającą od października kampanię „Dla domu i rodziny”, w której pokazujemy kompleksowość naszych usług jeśli chodzi o zapewnienie rozrywki dla wszystkich członków rodziny. Z pełną świadomością podkreślamy też, że biorąc pod uwagę ofertę jesteśmy absolutnym liderem na rynkach, na których działamy. A mogę zdradzić, że w kwestii udostępniania nowych usług w tym roku nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa – mówi Jacek Augustyniak, kierownik ds. marketingu w Inotel S.A.

Promocja „Trójpak Extra z PS3” trwa do 24 grudnia 2010 r. lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji na www.inotel.pl