Przejdź do treści

Marka Häagen-Dazs nawiązuje współpracę z siecią restauracji SUBWAY

  • przez

Niezwykłe lody Häagen-Dazs już wkrótce będą dostępne w wybranych lokalach sieci SUBWAY w Szczecinie.

Lody Häagen-Dazs to międzynarodowa marka lodów super premium, obecna w Polsce od 3 lat. Cechy charakterystyczne marki to najwyższa jakość, najlepsze i naturalne składniki z całego świata, całkowity brak sztucznych dodatków i niezwykłe kompozycje smakowe. Marka Häagen-Dazs jest obecna w ponad 50 krajach świata.

SUBWAY  to globalna sieć restauracji słynna ze świeżych sandwiczy i sałatek przygotowywanych na oczach klienta. W unikalnym koncepcie SUBWAY to klient decyduje o wszystkich składnikach posiłku. Komponuje go, mając do wyboru szeroką gamę produktów: wędlin i mięs, świeżych warzyw od lokalnych dostawców oraz świeżo wypiekanego pieczywa. Sieć posiada 33 698 restauracji w 92 krajach.

Obie marki postanowiły połączyć swe siły. W dwóch testowych lokalach SUBWAY w Szczecinie (przy Al. Niepodległości 18 oraz w CH Ster przy ul. Ku Słońcu 67) zostały wydzielone części kawiarniane, w których od 20 listopada serwowane będą lody Häagen-Dazs. Lody będą dostępne w mini opakowaniach o pojemności 100 ml. W sprzedaży dostępnych będzie 8 smaków lodów Häagen-Dazs.

Marka Häagen-Dazs zdobywa na polskim rynku coraz więcej wielbicieli – mówi Andrzej Piątkowski, Country Manager for Poland marki Häagen-Dazs. – Poprzez współpracę z siecią Subway, znaną z serwowania dań bogatych w zdrowe, świeże warzywa, chcemy dotrzeć do kolejnych konsumentów. Polacy coraz więcej uwagi przywiązują do jakości i poszukują naturalnych produktów spożywczych. Takie właśnie są lody Häagen-Dazs.

Marka SUBWAY to zdrowa wersja fast food-u, serwująca świeże produkty o wysokich walorach odżywczych i wspaniałym smaku. Jakość jest kluczowym czynnikiem naszego sukcesu – mówią Mariusz Łuszczewski i Dominik Golema, franczyzobiorcy sieci SUBWAY. – Marka lodów Häagen-Dazs idealnie wpisuje się w wyznawane przez nas wartości i z pewnością zostanie doceniona przez naszych klientów.

Koncept będzie testowany przez kilka najbliższych miesięcy. Obie marki rozważają wprowadzenie lodów Häagen-Dazs do kolejnych lokali SUBWAY w Polsce.