Specjalna promocja Orange dla Klientów Alior Banku

Doładowując swoje konto w sieci Orange przez system bankowości internetowej Alior Banku, kwotą minimum 50 złotych, Klienci Alior Banku otrzymają 20% więcej środków do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i MMS-y w sieci Orange, na połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na transfer danych. Promocja trwa od 15 do 30 listopada 2010 r.

Oferta skierowana jest do Klientów Alior Banku, którzy korzystają z telefonów na kartę w sieci Orange. Aby wziąć udział w promocji wystarczy doładować konto telefonu w Systemie Bankowości Internetowej Alior Banku kwotą minimum 50 złotych. Promocyjne doładowanie zostanie przyznane w terminie do 14 dni licząc od dnia dokonania doładowania.

Stan i ważność środków promocyjnych można sprawdzić wysyłając wiadomość SMS o treści ILE pod nr 1555 (koszt SMSa zgodny z cennikiem aktualnej taryfy). Natomiast stan środków na koncie głównym wpisując kod *124*# a następnie wciskając przycisk połączenia.

Operacja zasilenia konta telefonu na kartę w Systemie Bankowości Internetowej trwa jedynie kilka minut. Samo zlecenie transakcji jest wyjątkowo proste. Należy jedynie podać numer telefonu, kwotę i nazwę operatora oraz dokonać autoryzacji transakcji kodem SMS.

Więcej informacji o usłudze doładowania telefonów Prepaid w Alior Banku można znaleźć na dedykowanej stronie.