Meble Jarocin w nowej odsłonie

Meble Jarocin, marka grupy Paged Meble, i specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy mebli hotelowych, gabinetowych i restauracyjnych, rozpoczęła rebranding. Zmiany dotyczą nie tylko logo i promocji ale całej oferty produktowej.

„Do relaunchu Mebli Jarocin przygotowywaliśmy się już od dłuższego czasu Założeniem marki Meble Jarocin pokazanie nowej twarzy marki przez budowanie wizerunku godnego zaufania partnera w budowaniu i kreowaniu wnętrz komercyjnych, publicznych takich jak: hotele, pałace ale również dzięki przynależności do grupy Paged Meble takich pomieszczeń jak restauracje oraz kawiarnie. Nie zamierzamy odcinać się od tradycji Jarocińskiej Fabryki Mebli, która wraz z jakością surowców i wykonania naszych produktów przyczyniła się do budowy pozytywnego obrazu marki. Chcemy jednak by w świadomości klientów nasze meble zaistniały jako doskonałe połączenie stylu i nowoczesnego designu, podążającego za światowymi trendami.”- mówi Urszula Ramczewska Prezes Zarządu Paged Meble.

Działania mające zrealizować ten cel rozpoczęto od stworzenia spójnej corporate identity, w skład której wchodzi zmiana logotypu, przedstawiającego obecnie jeden ze sztandarowych, najlepiej sprzedawanych produktów marki. Drugim krokiem podjętym w stronę stworzenia wizualnej identyfikacji jest przebudowa strony www., której nadano nową szatę graficzną korespondującą z logo. Wprowadzono także zmiany mające ułatwić użytkownikom nawigację, dostęp do aktualnej oferty i zwiększyć czytelność przekazu. Nowością w strefie B2B będzie baza 3D udostępniona architektom.

Przygotowano nową ofertę i nowe materiały handlowe.

Pierwsze efekty implementacji nowej strategii przyniosły Targi Wyposażenia Hoteli Invest-Hotel w Poznaniu. Nowocześnie urządzone stanowisko Mebli Jarocin, łączące w sobie stylistyki: szalonych lat 60-tych ze stonowanym wystrojem angielskiej posiadłości oceniane było jako jedno z najciekawszych stoisk targowych.

Z okazji relaunchu marki zaprezentowano trzy propozycje mebli do wyposażenia wnętrz hotelowych, kolekcje: Spa, Rapsodia oraz Kaleidoscope Design.

„Wybrane przez nas kolekcje to doskonałe połączenie tradycji, jakości wykonania i nowoczesnego designu. Obłe kształty i proponowane wybarwienia naszych zestawów sypialnianych nadają wnętrzu poczucie ciepła, spokoju. Dzięki czemu zwiększa się komfort naszego wypoczynku. Kaleidoscope Design, który uzupełnia ofertę to istna feria barw i kształtów, która zapewni indywidualny charakter każdemu wnętrzu”- wyjaśnia Daniel Ochońko, Dyrektor Marki Meble Jarocin.

Zestaw Rapsodia to stylowy klasyk. Program mebli stylizowanych o eleganckim wzornictwie, nawiązuje do szkoły włoskich mistrzów. Ceniony przez osoby poszukujące wyciszenia, relaksu, z zamiłowaniem do finezyjnych detali. Wysublimowany smak nadaje Rapsodii wybarwienie na orzech antyczny, uzyskane na litym drewnie i naturalnej okleinie olchowej. Tak wyrazisty kolor udało się otrzymać poprzez ręczne wcieranie barwnika i patyny postarzającej, a także specyficznym cieniowaniom na płaszczyznach i na licznych profilach. Drewniane owale i łuki wykonano z dbałością o każdy szczegół. Kunszt wykonania perfekcyjnie podkreślają frezowane detale oraz włoskie mosiężne patynowe uchwyty.

Spa to z kolei idealna kolekcja dla miłośników natury. Zestaw odkrywa piękno naturalnego drewna w lekkiej formie. Oryginalny charakter nadaje meblom szlachetna okleina czereśniowa i orzechowa z mocno wyeksponowanym usłojeniem drewna. Proste formy mebli zostały wzbogacone o miękkie krągłości wieńców i ciekawy kształt uchwytów. Bogata oferta, około 30 brył, pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta, a także na umeblowanie zarówno dużej jak i małej przestrzeni.

Kaiedoscope Design to kolekcja krzeseł prezentująca wzornictwo na najwyższym światowym poziomie. Kolekcja doceniona podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Mediolanie odzwierciedla idee związków człowieka z naturą, sztuką, historią i inspiruje do nowego myślenia o wystroju wnętrza. Od średniowiecznej Japonii, po rodzącą się wiedeńską secesję i swingujące lata 60-te, od Kioto po Arktykę wędrowali projektanci Paged Meble by zawrzeć całą mądrość świata w tej unikalnej kolekcji. Kaleidoscope Design to nowe kształty, bazujące na tradycyjnej technologii giętkiego drewna. To także nowe wybarwienia i obicia z najwyższej jakości materiałów. To wreszcie inspiracja do samodzielnego i świadomego stworzenia oryginalnego wnętrza, wyrażenia siebie. Kaleidoscope Design to najnowsze wzornictwo oparte na wieloletniej tradycji.