CHEESY BITES w Pizza Hut – nowa pizza, nowe wrażenia, więcej zabawy

Od listopada w restauracjach Pizza Hut króluje pizza CHEESY BITES. To całkowicie nowa pizza z brzegami zakończonymi apetycznymi porcjami sera zapieczonego w cieście. Szczególnie polecana jest na długie jesienno-zimowe wieczory spędzane z bliską osobą lub grupą znajomych. Wspólne odrywanie serowych kęsów z brzegu pizzy to kolejna okazja na kulinarne doświadczenia w gronie najbliższych serwowana przez Pizza Hut.

„Wyniki badań1 potwierdziły, że nasi goście bardzo lubią potrawy z zapieczonym serem, dlatego proponujemy im nowy rodzaj pizzy – CHEESY BITES. Wprowadzamy ją w sezonie jesienno-zimowym, a więc w czasie, kiedy w restauracjach dużą popularnością cieszą się bardziej sycące potrawy. CHEESY BITES to połączenie treściwego posiłku ze świetną zabawą, której dostarczają „serowe kęsy” umieszczone na brzegu pizzy. Można je łatwo oderwać i zjeść z dodatkiem sosu serwowanego z każdą pizzą CHEESY BITES.” – powiedziała Anna Aftowicz, Brand Manager Pizza Hut.

Pizza CHEESY BITES jest dostępna w niemal wszystkich smakach oferowanych w menu Pizza Hut. Do każdej pizzy tego rodzaju podawany jest sos pomidorowy, który doskonale podkreśla smak „serowych kęsów”. Na specjalne życzenie kelner może podać także inny sos (np. czosnkowy lub BBQ) dostępny z restauracjach sieci.

„CHEESY BITES to nie tylko świetna okazja do wyjścia ze znajomymi, ale także na randkę czy spotkanie z przyjacielem, pizza ma bowiem idealną wielkość do zjedzenia we dwoje. Właśnie z myślą o takich okazjach wprowadziliśmy zestaw składający się z pizzy CHEESY BITES o dowolnym smaku oraz dwóch napojów w cenie zaledwie 39 zł.” – dodała Anna Aftowicz.

Oferta CHEESY BITES jest dostępna w restauracjach Pizza Hut od 2 listopada br. do 17 stycznia 2011 r. Pizza z „serowymi kęsami” podawana jest w jednym rozmiarze, a jej cena waha się między 30 a 35 zł w zależności o wybranego smaku.

Nowy rodzaj pizzy to nie koniec atrakcji, które czekają na gości Pizza Hut od listopada. Dzięki współpracy z operatorem telefonii komórkowej Orange, w restauracjach sieci na wszystkich jego  Klientów czeka atrakcyjna promocja „Środy z Orange”. Wystarczy wysłać sms o treści „FILM” pod numer 241, by do zamówionej pizzy otrzymać drugą w prezencie. Oferta obowiązuje w każdą środę i dotyczy zamówień na wynos. Otrzymany drogą smsową kod upoważnia równocześnie  do zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego w każdą środę w kinach Cinema City. Akcja nie dotyczy filmów 3D.

Informacje o aktualnych promocjach dostępne są w restauracjach Pizza Hut oraz na stronie www.pizzahut.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu