Urządzenia z AutoMapą wygrywają Wielki Test Nawigacji

Urządzenia wyposażone w AutoMapę wygrały Wielki Test Nawigacji przygotowany przez dziennikarzy tygodnika Motor!

Co szczególnie ważne, urządzenia z AutoMapą zwyciężyły zarówno w kategorii zestawów w cenie do 500 jak i 1000 złotych.

Autorzy testu uzasadniając swój wybor podkreślili, że AutoMapa to program o największych możliwościach, który można w znacznie większym stopniu dopasować do potrzeb i oczekiwań użytkownika, a także ofertujący sześć darmowych aktualizacji danych w ciągu roku.

Warto podkreślić, że parametr „Ocena mapy” w teście stanowił aż 40% całościowej oceny zestawu, co pokazuje, jak kluczowym elementem dla sprawnej nawigacji jest dokładna i często aktualizowana mapa. AutoMapa otrzymała w sumie najlepsze noty (wszystkie powyżej 5.00), co potwierdza jej wysoką pozycję na rynku programow nawigacyjnych.

W kategorii urządzeń do 500 zł zwyciężył NavRoad NR360 z AutoMapą Polska XL. W kategorii od 500 do 1000 złotych, aż cztery czołowe lokaty zajęły zestawy z oprogramowaniem AutoMapa. Zwyciężył Blow GPS70Rbt z AutoMapą Europe, a tuż za nim znalazły się Peiying PY-GPS7004Bt, ModeCom Freeway MX i Aristo Voyager S500.

Zestawom z oprogramowaniem AutoMapa przypadły również nagrody dla urządzeń o najlepszej jakości (Blow GPS70Rbt) jak i najlepszym stosunku jakości do ceny (Aristo Voyager S500)