Samsung partnerem strategicznym „Centrum Nauki Kopernik”

5 listopada w Warszawie będzie miał miejsce WIELKI WYBUCH, którego blask dotrze do całej Polski, Europy i świata. Wybuch nastąpi przy Wybrzeżu Kościuszkowskim, a z wybuchu narodzi się wyjątkowe miejsce – Centrum Nauki Kopernik. Firma Samsung jest zaszczycona, że stała się częścią tego ważnego spektaklu i występuje w roli partnera strategicznego. Tytuł ten jest wyrazem uznania dla zaangażowania firmy Samsung we wsparcie tego wyjątkowego projektu.

Centrum Nauki Kopernik to ponad 2 tys. m kw., 6 galerii tematycznych i 170 interaktywnych eksponatów naukowych i kulturalnych. To jedno z największych i najnowocześniejszych centrów tego typu w Europie. Wyjątkowe miejsce, w którym w przystępny i niezwykle ciekawy sposób można poznać świat. Dla małego i dużego. Dla ciekawych świata i dla niedowiarków. Dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć, doświadczyć i przeżyć niezwykłą przygodę.

„Decyzja, o zaangażowaniu finansowym i technologicznym w projekt Centrum Nauki Kopernik, była dla nas oczywista. To naturalna konsekwencja wszystkich dotychczasowych działań firmy Samsung, które od ponad 70 lat skoncentrowane są na tworzeniu lepszego świata. Świata, w którym technologia służy człowiekowi i jego rozwojowi. Centrum Nauki Kopernik idealnie oddaje tę ideę. Nadany nam tytuł partnera strategicznego to dla nas zaszczyt, ale i ogromne zobowiązanie” – powiedział Kyung Sik Choi – prezes Samsung Electronics Polska.

„Wciąż iść aby sięgnąć gwiazd” powiedział kiedyś prof. Łukasz A. Turski. I ta piękna myśl przyświecała twórcom Centrum Nauki Kopernik na długi czas przed tym, gdy kamień węgielny budowli został wmurowany. Ta sama myśl przyświeca codziennie pracownikom firmy Samsung, szukającym innowacyjnych rozwiązań. Głęboko wierzymy, że w Centrum Nauki Kopernik każdy będzie mógł tych gwiazd sięgnąć.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu