Nowa linia do ciast Bakalland

Tagi:

BAKALLAND S.A., lider rynku bakalii w Polsce, przedstawił nową linię bakalii do ciast, dedykowaną amatorom świątecznych wypieków. Nowoczesne, wygodne opakowania zawierają orzechy, migdały i bakalie, gotowe już do użycia w procesie przygotowywania ciasta. Oferta bakalii do ciast przygotowana została przed zbliżającymi się Świętami.

W skład nowej linii bakalii do ciast wchodzą orzechy włoskie tarte, orzechy laskowe tarte, migdały kruszone, migdały słupki, mak mielony oraz mieszanka keksowa. Wszystkie produkty zapakowane są w poręczne opakowania, zawierające gotowe porcje bakalii.

Produkty marki BAKALLAND to gwarancja najwyższej jakości produktów i doskonałego smaku. Charakterystyczne opakowania, pozwalają na szybkie odnalezienie właściwego opakowania na sklepowej półce. Ujednolicona została również szata graficzna wszystkich opakowań całej linii, sugerując jej przeznaczenie.

Produkty gotowe do użycia przy przygotowywaniu ciasta są poszukiwane przez klientów, którzy cenią sobie czas i wygodę. Nowa linia bakalii do ciast to odpowiedź BAKALLAND na oczekiwania konsumentów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu