Łukasz Ostrowski w szeregach Tailor&Baker

Łukasz Ostrowski od listopada obejmie stanowisko Head of DTP & Production House w agencji Tailor&Baker. Będzie odpowiedzialny za wszystkie tematy związane z produkcją i poligrafią, wdrażanie nowych, najefektywniejszych rozwiązań oraz produkcje nietypowe – indywidualnie dopasowywane do potrzeb klientów.

Absolwent Wyższej Szkoły Menedżerskiej SIG, kierunek zarządzanie i marketing. Z poligrafią reklamową związany od 13 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w drukarni Daewoo-AutoGraf oraz Euro RSCG 4D. Następnie był szefem Dream Studio, które świadczyło usługi produkcyjne i DTP dla całej grupy Euro RSCG. Ostatnie trzy lata spędził w agencji eventowej Prowokator, gdzie także odpowiadał za DTP i produkcję.

Współpracował z takimi Klientami jak Daewoo, Polkomtel, PKO BP, Peugeot, Heyah, Era, Mercedes Benz Polska czy PZU S.A.

„Łukasz to doświadczony i sprawdzony doradca. Tematy z zakresu DTP i poligrafii nie mają dla niego żadnych tajemnic. Potrafi doskonale zorganizować współpracę z działami kreacji i obsługi klienta, co znakomicie wpływa na optymalizację kosztów i terminowość” – komentuje Aleksandra Trochimiuk. „Jest także specjalistą od rozwiązań nietypowych, co daje nieograniczone możliwości przy indywidualnym podejściu do klienta.”

Prywatnie miłośnik sportu, w szczególności piłki nożnej i siatkówki. Prezes Zarządu Stowarzyszenia „Grupa 1916” (wolontariat), które od niedawna zarządza II-ligową sekcją siatkówki Legii Warszawa.

źródło/autor: Tailor&Baker

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu