Ruszył nowy portal internetowy – lamode.info

Lamode.info to nowy portal internetowy o modzie. Serwis powstał z myślą o stworzeniu platformy informacyjnej, skupiającej miłośników tematyki modowej. Jego celem jest informowanie, edukowanie i inspirowanie wszystkich, których interesuje i pasjonuje moda. Wydawcą portalu jest firma Complete Image Consulting Sp. z o.o..

WWW.LAMODE.INFO to portal internetowy o tematyce modowej, kierowany do kobiet i mężczyzn w wieku 16-45 lat. Serwis został podzielony na 11 działów – CO NOWEGO, MODA ZAGRANICZNA, MODA POLSKA, TRENDY, HE, SHE, KIDS, GWIAZDY, URODA, COMMUNITY oraz INFO – w których prezentowane będą najnowsze informacje o modzie, urodzie, trendach, stylu, ciekawych miejscach, produktach i osobowościach ze świata mody i nie tylko.

Wyróżnikiem serwisu jest jego edukacyjny charakter oraz szeroko rozbudowane działy dedykowane modzie męskiej i dziecięcej, a także zakładki shoppingowe oraz porady ekspertów on-line. Poruszanie po serwisie ułatwiają opcje „Zobacz także” i „Noś z” oraz wyszukiwarki typu „quick links”, obejmujące pokazy mody, marki, shopping i osobowości.

Wkrótce serwis zostanie rozbudowany o część społecznościową, zrzeszającą zarówno sympatyków mody, jak i przedstawicieli branży.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu