Pistacje Pieprz & Sól – intensywne oblicze smaku od Bakalland

Firma BAKALLAND, lider rynku bakalii w Polsce, przedstawia nowy, wyrazisty smak – PISTACJE PIEPRZ & SÓL. Pistacje z wartością sprzedaży ponad 48 mln PLN rocznie, zaraz po rodzynkach, są jedną z najlepiej sprzedających się bakalii. Dlatego też BAKALLAND dba o podniebienie klientów, którzy z bogatej oferty firmy wybierają pistacje, i wzbogaca ją o nowe, inspirujące smaki.

Powszechnie lubiane i cenione pistacje są najczęściej sprzedawane jako prażone – solone. Bakalland proponuje swój najnowszy produkt o doskonalej, unikalnej kompozycji soli i pieprzu, która wydobywa i podkreśla ich charakterystyczny smak, dzięki czemu sprawdzają się one doskonale jako przekąska niemalże na każdą okazję.

Nowa oferta BAKALLAND to PISTACJE PIEPRZ & SÓL – tradycyjny smak wzbogacony lekką, nieagresywną nutą pieprzu, który wyostrza aromat pistacji, wywołując nowe doznania.

PISTACJE PIEPRZ & SÓL dostępne są w opakowaniach w dwóch gramaturach – 250 g oraz 80 g. Mając do wyboru duże i małe opakowanie Klienci mogą dostosować zakup do okazji, która zainspirowała ich do kupna pistacji.

Opakowania pistacji są charakterystyczne dla marki Bakalland, dobrze znane wszystkim konsumentom. Kolorowa grafika zachęca do spróbowania smacznego produktu, zaś logo BAKALLAND gwarantuje niezmiennie wysoką jakość i doskonały smak.

Cena : 250g – ok. 23 zł; 80g – ok. 7 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu