BCC partnerem Adobe – przyjazne i wydajne aplikacje SAP

W październiku br. BCC przystąpiło do programu partnerskiego firmy Adobe – wiodącego światowego dostawcy oprogramowania do przetwarzania tekstu, dźwięku i obrazu. BCC wykorzystuje technologie Adobe we wdrożeniach i rozwoju aplikacji SAP, podnosząc wydajność wspieranych nimi procesów biznesowych.

Technologie Adobe Flex, Adobe AIR i Adobe Flash wspierają BCC w tworzeniu tzw. bogatych aplikacji internetowych (RIA – Rich Internet Application), cechujących się jednoekranową prezentacją danych, atrakcyjnym interfejsem użytkownika oraz szybkością działania.

Ponadto, BCC wykorzystuje produkty Adobe do rozwoju aplikacji desktopowych łączących się z Internetem (instalowane na komputerze użytkownika, mogą działać zarówno w trybie offline, jak i online), a także do przygotowania aplikacji mobilnych, ułatwiających zdalną obsługę złożonych procesów biznesowych.

„Aplikacje SAP stworzone z użyciem rozwiązań Adobe są bardzo ergonomiczne i atrakcyjne wizualnie, co przekłada się na wydajność pracy użytkowników, a pośrednio – na efektywność obsługiwanych procesów biznesowych” – mówi Wojciech Paczkowski, Lider Zespołu Rozwiązań Portalowych BCC – „O skuteczności łączenia funkcjonalności systemów SAP z przyjaznym wyglądem aplikacji, a także o jakości usług specjalistów BCC od SAP i Adobe, przekonali się już klienci z Polski i kilkunastu innych krajów”.

źródło/autor: BCC

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu