Sklepy internetowe z przepisem na sukces

przez | 02/11/2010

Selly to jedyna w Polsce platforma sklepów internetowych, która oferuje swoim Klientom dedykowane porady oraz praktyczne wskazówki jak prowadzić działania reklamowe, optymalizację oraz pozycjonowanie sklepu internetowego.

Producent oprogramowania uruchomił specjalistycznego bloga pod adresem http://blog.selly.pl, który prowadzi właścicieli sklepów krok po kroku po wszystkich zagadnieniach skutecznej reklamy w internecie. Kolejne artykuły prezentowane są w formie przepisów, które należy wykonać w odpowiedni sposób.

Praktyczne wskazówki podzielone są na działy tematyczne i poruszają takie zagadnienia jak:

  • prezentacja dostępnych w oprogramowaniu narzędzi do optymalizacji sklepu pod kątem wyszukiwarek,
  • bezpieczne pozycjonowanie sklepu internetowego,
  • używanie dostępnych narzędzi do pozycjonowania,
  • bezpłatne reklamowanie sklepu w wybranych serwisach,
  • optymalizacja wydatków na płatne reklamy w wyszukiwarkach i porównywarkach cen.

Informacje o platformie:

Oprogramowanie sklepu internetowego Selly to profesjonalne rozwiązanie systemu sprzedażowego dla każdego rodzaju ebiznesu. Pozwala sprzedawać towary jak i treści elektroniczne oraz posiada wiele integracji z systemami zewnętrznymi: porównywarkami cen, systemami płatności, systemami aukcyjnymi. Minimalne koszty początkowe i utrzymania sklepu to podstawowa zaleta platformy Selly. Dodatkowo istnieje możliwość wprowadzenia indywidualnej ścieżki rozwoju dla sklepów, które tego wymagają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.