Yealink najlepszym dostawcą telefonów voip w Chinach

Firma Yealink, producent telefonów IP, otrzymała nagrodę China Award IP Communications dla najlepszego dostawcy w Chinach. Nagrodzony na konferencji telekomunikacyjnej CIPCA w Szanghaju sprzęt to seria telefonów SIP-T2X, oferujących jakość dźwięku HD. Więcej informacji na temat możliwości telefonów Yealink pod adresem: www.yealink-polska.pl

Yealink to firma wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji biznesowych urządzeń voip oferujących jakość dźwięku HD. Wyróżnienie dla najlepszego dostawcy 2010 r. na dynamicznym chińskim rynku to duży sukces. O przyznaniu nagrody China Award IP Communications (CIPCA) decydują przedstawiciele chińskiego przemysłu, eksperci oraz użytkownicy końcowi. Jest to najbardziej wiarygodna i prestiżowa nagroda na chińskim rynku telekomunikacyjnym. Firma otrzymała tę nagrodę za wprowadzenie na rynek serii telefonów SIP-T2X oferujących jakość dźwięku HD.

Produkty Yealink są doceniane również na polskim rynku, o czym świadczą ich wyniki w testach, np. w październikowym wydaniu Magazynu PC World, który potwierdził ich wysoką wydajność.

Flagowy model nagrodzonej serii to Yealink IP T28P. Telefon jest przystosowany do obsługi wielu kont SIP. Monochromatyczny (8,7 x 5,5 cm) wyświetlacz LED zawiera 10 przycisków szybkiego wybierania dla wygody użytkownika. Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w router oraz mikroprzełącznik z portem LAN, przez co pozwala na łączenie się z siecią poprzez komputer.

W Polsce telefony Yealink dostępne są w firmie VoIPoint (http://www.voipoint.pl), która jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem i są objęte dwuletnią gwarancją.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu