Vesuna podpisała umowę z Bonarka City Center w Krakowie

Studio Medycyny Estetycznej i Kosmetyki VESUNA podpisało umowę najmu z Bonarka City Center w Krakowie. Otwarcie gabinetu w Bonarce planowane jest jeszcze tej jesieni. 

Studia Medycyny Estetycznej i Kosmetyki VESUNA to profesjonalne gabinety świadczące szeroką gamę usług z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz modelowania sylwetki, zarówno dla Pań jak i Panów. Na zadowolenie Klientów składają się wiedza i wieloletnie doświadczenie kosmetyczek, kosmetologów, lekarzy; odpowiedni dobór preparatów oraz wysoce zaawansowany technologicznie sprzęt zabiegowy.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów.  Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu i inni.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu