Koszmarny Karolek w Solaris Center. Opolscy artyści czytają dzieciom bajki

Bajkę „Koszmarny Karolek i podstępne postępki” Franchesci Simon już w najbliższy piątek (29.10.2010r) w Solaris Center przeczyta dziennikarka i spikerka radiowa Dorota Seń. Dla wszystkich uczestników przygotowano liczne atrakcje (m.in. kącik malowania buziek), nagrody do wygrania w organizowanych konkursach. Wydarzeniu towarzyszy kiermasz książek, ze specjalnie przygotowanymi rabatami. Początek o godzinie 16.30. na poziomie -1 centrum.

Czytanie bajek w Solaris Center to kolejna odsłona cyklu działań proedukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży. W każdy piątek, aż do 26 listopada, w godz. 16.30 – 17.30 aktorzy opolskiego Teatru im. Jana Kochanowskiego (Mirosław Bednarek, Leszek Malec, Adam Ciołek), spikerka radiowa (Dorota Seń) czytając wybrane bajki, przeprowadzą dzieci przez magiczny świat pełen niezwykłych baśniowych tajemnic.

W programie usłyszymy jeszcze: Franchesca Simon, „Koszmarny Karolek i podstępne postępki”, Barbara Stenka, „Oj, Hela!”, Adriana Szymańska, „Taja z Jaśminowej”, Rene Goscinny, Jean Jacques Sempe, „Mikołajek i inne chłopaki” oraz na zakończenie Małgorzata Węgrzecka, „Żółty smok & Żółty smok”.

Wydarzeniu towarzyszy kiermasz książek zlokalizowany w Solaris Center na poziomie -1. Na zainteresowanych czekają specjalnie przygotowane rabaty!

Patron medialny: Gazeta Wyborcza

Partnerzy wydarzenia: Delikatesy ALMA, Coccodrillo, Notabene, Bajkowo

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu