Przejdź do treści

ERPico – nowy system do zarządzania firmą Online

ERPico to system dla menedżerów i właścicieli firm, który oferuje kompletny zestaw narzędzi umożliwiających prowadzenie małej i średniej firmy od budżetowania przez ewidencję dokumentów, księgowość aż po monitoring działalności i raportowanie. Aby korzystać z systemu wystarczy zarejestrować się na stronie www.erpico.pl

Główną przewagą ERPico nad innymi systemami jest wysoki poziom automatyzacji. Zastosowane rozwiązania automatycznego tworzenia księgi podatkowej, rejestrów VAT, czy importu wyciągów bankowych pozwalają na duże oszczędności czasu potrzebnego do obsługi klasycznego systemu finansowo – księgowego.

– ERPico powstało ponieważ wierzymy, że małe firmy również zasługują na porządny i poważny system do zarządzania. Ciekawostką może być natomiast to, że ERPico to prawdopodobnie pierwszy na świecie system do zarządzania firmą oparty w 100% na technologii Microsoft Silverlight, która umożliwiła zbudowanie przyjemnego i prostego w obsłudze interfejsu. – mówi Zbigniew Gajewski, Prezes ERPico.

ERPico to przede wszystkim narzędzie dla właścicieli firm (menedżerów), które daje bieżący dostęp do najważniejszych informacji o stanie firmy z jednego miejsca. Wszystkie raporty i analizy są aktualizowane na bieżąco i umożliwiają prowadzącym firmę kontrolę kosztów jak również sprawdzanie poziomu realizacji budżetów kosztowych i przychodowych.

ERPico zostało zaprojektowane i wdrożone przez najlepszych specjalistów w Polsce, którzy budowali najpopularniejsze aktualnie systemy Comarch CDN. W odróżnieniu od typowych aplikacji, system od początku zaprojektowany został do pracy w Internecie. Korzystanie z ERPico nie wymaga kosztownego wdrożenia. Aby móc skorzystać z systemu, wystarczy komputer wyposażony w przeglądarkę internetową i dostęp do sieci.

ERPico oferowane jest w modelu usługowym (SaaS – Software as a Service). Zastosowanie technologii Microsoft Silverlight powoduje, że aplikacja Internetowa zachowuje się identycznie jak aplikacja desktopowa.

ERPico jest dostępne w dwóch pakietach: bezpłatnym ERPico START, który daje możliwość prowadzenia bazy kontrahentów i fakturowania oraz płatnym pakiecie ERPico FIRMA, który już za 100 zł miesięcznie daje możliwość pełnego zarządzania małą i średnią firmą. Dostępny jest również pakiet ERPico z Biurem Rachunkowym.

Więcej informacji: www.erpico.pl