Przejdź do treści

Ekspresowy leasing w BZ WBK

Od 28 października br. przedsiębiorcy zainteresowani finansowaniem pojazdów oraz maszyn i urządzeń mogą korzystać z nowego produktu Leasing Ekspres w BZ WBK. Usługa jest dostępna w ponad 500 oddziałach Banku na terenie całego kraju.

Leasing Ekspres jest skierowany przede wszystkim do właścicieli małych i średnich firm. Przedsiębiorcy, którzy działają w segmencie MŚP, często sami odpowiadają za wszystkie aspekty prowadzenia swojej firmy, stąd też ze względu na oszczędność czasu zależy im na dostępie do różnych form finansowania w jednym miejscu. W każdym oddziale Banku mogą uzyskać, w zależności od indywidualnych potrzeb, finansowanie działalności gospodarczej zarówno w formie kredytu jak i leasingu – mówi Marek Łach, Dyrektor Departamentu Małych Firm w BZ WBK.

Spółki BZ WBK Leasing oraz BZ WBK Finanse & Leasing, zajmujące się finansowaniem inwestycji w formie leasingu, oferują swoje usługi w oddziałach Banku od 1999 roku. Teraz jednak procedury przyznania leasingu zostały do tego stopnia uproszczone, że decyzja jest wydawana nawet w ciągu jednego dnia. Tym, co wyróżnia Leasing Ekspres na rynku jest dostępność bezpośrednio w Oddziałach Banku, a także brak potrzeby podawania w momencie zawierania umowy marki samochodu czy maszyny oraz danych dostawcy. Klient ma na to nawet 30 dni – podkreśla Tomasz Sęba, dyrektor Sprzedaży BZ WBK Leasing.

Leasing Ekspres umożliwia sfinansowanie wszystkich wykorzystywanych przez segment MŚP środków trwałych, a więc samochodów (do 3,5 tony) oraz maszyn i urządzeń. Dotyczy on także najbardziej popularnych inwestycji realizowanych przez lekarzy oraz rolników, w których Spółki Leasingowe się specjalizują. Klient może wybrać przedmiot zarówno nowy jak i używany.

W ramach trwającej do końca roku promocji każdy klient, który zdecyduje się na Leasing Ekspres „samochodu z kratką” otrzyma kartę paliwową za 61 groszy, dzięki której będzie mogł wygodnie i bezgotówkowo tankować paliwo na ponad 1700 stacjach Orlen i Bliska. Dodatkowo nasi nowi klienci otrzymają 300 zł na zakup paliwa – dodaje Tomasz Sęba