Przejdź do treści

Darmowe gry na komórkę w GaduAIR

Tagi:

Co ma wspólnego Tetrix z Mokrą Robotą, a Dzidek z Zoologiką? Są to najnowsze i bezpłatne gry do pobrania poprzez Mobilne Gadu – Gadu dla użytkowników sieci GaduAIR. Ściągnij darmo gierki i graj do woli!

GaduAIR przygotowało cztery nowe propozycje popularnych i kultowych gier na platformę komórkową. Mogą z nich skorzystać ci klienci sieci, którzy posiadają mobilną wersję komunikatora Gadu-Gadu. Wystarczy, że w zakładce funkcji GRY sprawdzą najnowsze propozycje bezpłatnych gier i wybiorą swojego faworyta.

A do wyboru mamy m.in.: kultowego Tetrixa, w którym dopasowujemy spadające klocki tak, by kwadraty, z których się składają, utworzyły wiersz na całej szerokości ekranu. Pełne wiersze znikają, a pozostałe klocki opadają w dół, tworząc więcej przestrzeni dla następnych elementów. Kto z nas nie zna tej gry?

Mokra Robota to kolejna propozycja, która zaprosi nas do przeżycia emocjonującej przygody w morskich głębinach. Gracz wyrusza statkiem podwodnym na poszukiwanie diamentów, jednak by wykazać się zręcznością musi unikać spadających głazów oraz niebezpiecznych meduz.

Trzecią, bezpłatną grą do pobrania są przygody prehistorycznego łowcy Dzidka. Aby przetrwać w dzikich warunkach, musisz strzelać do mamutów i krzaczków. Masz ograniczoną liczbę włóczni i określony czas na ukończenie poziomu. Dodatkowym utrudnieniem są ściany, które przeszkadzają w trafieniu do celu.

Pulę nowości dopełnia gra logiczna dla bystrych graczy. W Zoologice musimy zbić odpowiednią liczbę zwierzaków w określonym czasie. Zwierzaki należy tak przestawiać, aby min. 3 znalazły się obok siebie. Jeśli zwierzaki nie znajdą się obok siebie, powracają do pierwotnej pozycji.

Zapraszamy do pobrania gier i …miłej zabawy!