Brokerownia: Pryzmat Praktyczny

Ruszyła nowa strona internetowa poświęcona Brokerowni Umiejętności – Programowi Edukacyjnemu STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi skierowanemu do studentów i uczelni wyższych. 

Pod adresem brokerownia.stbu.pl można zapoznać się z założeniami programu, dotychczasowymi aktywnościami oraz poznać oferty skierowane do uczelni wyższych i studentów chcących związać swoją przyszłość z ubezpieczeniami. Serwis daje także możliwość dostępu do bieżących informacji i materiałów źródłowych.

Ponadto, zakończył się kolejny etap staży studenckich podczas których słuchacze kierunków ekonomicznych nabywali praktyczne kompetencje pod okiem specjalistów STBU. Po raz pierwszy uczestniczyli w nich także studenci Katedry Ubezpieczeń Gospodarczych UE w Poznaniu.

„Dzięki praktykom uwierzyłam, że każdy bez względu na doświadczenie może wnieść coś nowego w życie firmy, bo STBU to miejsce gdzie wiedza, inicjatywa i kreatywność są zauważone i docenione”– stwierdza Marta Zieniewicz, studentka I roku studiów magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

źródło/autor: STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu