Przejdź do treści

Zajfon.pl – darmowe usługi telekomunikacyjne coraz popularniejsze

Innowacyjny serwis internetowy Zajfon.pl rozwija się dynamicznie. Witryna, która w zamian za obejrzenie reklamy, umożliwia użytkownikowi wykonanie darmowego połączenia telefonicznego lub wysłanie sms-a do ponad 30 krajów na całym świecie, przekroczyła liczbę 100 tys. unikalnych użytkowników. Strona, wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku e-marketingu, oferując niestandardowe formy reklamy w Internecie.

Zajfon.pl jest funkcjonalnym serwisem internetowym, który wykorzystuje innowacyjną technologię Web2Call, umożliwiającą transmisję głosu bezpośrednio poprzez stronę www. Użytkownik może całkowicie za darmo połączyć się telefonicznie z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w ponad 30 krajach z całego świata. Do wykonania połączenia potrzebny jest wyłącznie komputer z dostępem do Internetu oraz słuchawki i mikrofon. Serwis oferuje także darmową bramkę SMS, która umożliwia wysyłanie wiadomości do wszystkich krajowych operatorów, a jej treść nie zawiera w sobie żadnych przekazów reklamowych. Pomysłodawcy postanowili ułatwić korzystanie użytkownikom z witryny Zajfon.pl, poprzez brak rejestracji oraz instalowania dodatkowego oprogramowania.

Innowacyjna platforma internetowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ciągu trzech miesięcy funkcjonowania liczba unikalnych użytkowników przekroczyła 100 tys.

„Serwis i technologia Web2Call jest przez nas testowana od czerwca. Przez ten okres informacja o serwisie przekazywana była głównie poprzez słowną rekomendację, tym bardziej cieszymy się z wysokich statystyk odwiedzin. Liczymy, że w najbliższym czasie przekroczymy próg 200 tys., a w kolejnym roku liczba ta będzie dwu, a nawet trzy krotnie większa.” – mówi Zbigniew Smętek, współtwórca serwisu Zajfon.pl.

Korzystanie z witryny jest całkowicie bezpłatne, głównie dzięki reklamodawcom, którzy sponsorują połączenia i SMS-y w zamian za obejrzenie ich reklamy. W zależności od tego, z jakiej usługi użytkownik chce skorzystać, materiał reklamowy wyświetla się w trakcie rozmowy lub przed połączeniem. W obu przypadkach użytkownik potwierdza obejrzenie reklamy, klikając co jakiś czas w odpowiednie miejsce na bannerze reklamowym. W ten sposób reklamodawca ma pewność, iż jego reklama zostanie zauważona przez internautę. W odróżnieniu od innych serwisów, Zajfon.pl został zaprojektowany w taki sposób aby nie narzucać reklamodawcom jakiejkolwiek gotowej formy reklamy. Jej kształt zależy wyłącznie kreatywności reklamodawców. Co ważne, użytkownicy mają świadomość, że to dzięki reklamodawcom mogą wykonywać darmowe połączenia, dlatego pozytywnie odbierają przekazywane im treści marketingowe.