Poradnik dla przedsiębiorczych do pobrania w Internecie

Serwis DlaFirmy.info.pl przygotował poradnik dla przedsiębiorczych, który można bezpłatnie pobrać z Internetu. Lektura wydawnictwa pozwala odpowiada na wiele pytań, które absorbują zarówno nowych, jak i doświadczonych przedsiębiorców.

„Akademia Przedsiębiorczych. Poradnik: załóż firmę i nią zarządzaj” to najnowsza pozycja przygotowana przez serwis DlaFirmy.info.pl we współpracy ze śląskimi praktykami biznesu. „Poradnik…” zawiera aktualne i – co ważniejsze – przystępnie napisane informacje dotyczące szeregu zagadnień dotyczących przedsiębiorców: finansów, zarządzania personelem, praw własności intelektualnej. Zupełnie nowym podejście prezentuje część poświęcona przedsiębiorczości w świecie akademickim – prawdopodobnie jest to pierwsza pozycja tak traktująca tę tematykę w Polsce.

Nowatorskie podejście wydawcy to także elektroniczna forma publikacji. eBook dostępny jest w Internecie, można go bezpłatnie pobierać w formacie pdf.

– Książka powstała z myślą o wszystkich tych, którzy zmuszeni są do zmierzenia się z codzienną działalnością w biznesie – mówi Robert Pisarski, koordynator projektu DlaFirmy.info.pl, prowadzonego m.in. przez GARR. – Jest ona wynikiem kilkuletniej współpracy serwisu internetowego z lokalnymi firmami, organizacjami gospodarczymi oraz naukowcami śląskich uczelni. Fundusze unijne, nowe technologie, współpraca ponadregionalna, a nawet międzynarodowa spowodowały, że pytań dotyczących przedsiębiorczości jest coraz więcej. Spróbowaliśmy więc na nie, przynajmniej w części , odpowiedzieć– dodaje Pisarski.

Poradnik ściągnąć można bezpośrednio ze strony http://dlafirmy.info.pl/ebook.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu