Przejdź do treści

Nowa strona internetowa ISOVER dla każdego budującego dom

ISOVER, wiodący producent materiałów izolacyjnych w Polsce uruchomił nową stronę internetową. Witryna działa pod niezmienionym adresem www.isover.pl. W serwisie znalazły się m.in. porady i wskazówki dotyczące wyboru izolacji oraz kalkulatory pozwalające obliczyć oszczędności z zastosowania różnych typów izolacji. To podstawowe narzędzia dla każdego budującego lub remontującego dom. Z myślą o partnerach handlowych uruchomiono ISOVER Express – internetowy system zamówień. 

W nowym serwisie ISOVER, lidera wśród producentów wełny mineralnej na polskim rynku, znajdziemy wyczerpujące informacje o produktach do izolacji w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle. W portfelu oferowanych przez firmę produktów w Polsce znajdują się izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, skalnych oraz styropianu.

Strona producenta skierowana jest do wszystkich grup użytkowników produktów ISOVER: inwestorów indywidualnych, wykonawców, partnerów handlowych, architektów i projektantów. W swojej nowej odsłonie serwis jest jeszcze bardziej intuicyjny i łatwiejszy w obsłudze.

Z myślą o wygodzie partnerów handlowych firmy, wyeksponowane zostały wszystkie narzędzia ułatwiające bieżącą współpracę z ISOVER, w tym ISOVER Express – internetowy system zamówień. Odświeżona zakładka „Szkoła izolacji” posłuży z kolei wykonawcom, którzy znajdą w niej filmy montażowe i instrukcje m.in. ABC izolacji, a projektanci mogą skorzystać z nowatorskich, specjalnie dedykowanych im narzędzi – kalkulatora cieplno-wilgotnościowego lub kalkulatora izolacji termicznych. W przygotowaniu jest także część witryny dla architektów, w której pojawią się wytyczne projektowe i montażowe oraz poszerzona dokumentacja techniczna.

– Izolacja to komfort, czyli przyjemna i zdrowa atmosfera w domu i w pracy. To komfort termiczny i akustyczny, bezpieczeństwo i zdrowy mikroklimat. Nasz nowy serwis oferuje nie tylko rozwiązania produktowe, ale również cenne informacje dotyczące oferty i sieci dystrybucji (aktywna mapa Polski z podziałem na województwa). Użytkownicy mogą także korzystać z innowacyjnych rozwiązań, w tym kalkulatora oszczędności – mówi Olga Mazurek, kierownik ds. promocji i komunikacji ISOVER. – Na nowej stronie nie zabrakło także praktycznych informacji, cennika oraz pełnej oferty firmy – dodaje Olga Mazurek.

Serwis w obecnym kształcie zawiera również wirtualne biuro prasowe, gdzie znajdują się materiały przydatne dziennikarzom. Wygląd i konstrukcja nowej strony są spójne z koncepcją serwisu międzynarodowego www.isover.com.

– ISOVER to marka znana na całym świecie, postanowiliśmy więc ujednolicić jej internetowy wizerunek. We współpracy z międzynarodowym działem marketingu stworzyliśmy stronę konstrukcją i wyglądem zbliżoną do strony „macierzystej”. Nowy serwis www jest funkcjonalny i przyjazny polskiemu użytkownikowi, a zmieniona szata graficzna podkreśla wartości marki: komfort, energooszczędność, poszanowanie środowiska i bezpieczeństwo. Jestem przekonana, że na nowej stronie każdy z odwiedzających znajdzie podane w przejrzystej formie informacje, jakich poszukiwał. Dzięki temu spodziewamy się jeszcze większej liczby odwiedzających nasz serwis – tłumaczy Olga Mazurek.

Nowa witryna ISOVER’a będzie stale rozwijana przy uwzględnieniu potrzeb wszystkich grup użytkowników i aktualizowana bieżącymi informacjami dotyczącymi marki.

źródło/autor: ISOVER