Gotuj z AP Edukacja

Jeśli masz trochę wolnego czasu, a przy okazji lubisz gotować i chcesz zarabiać na swojej pasji to mamy coś dla Ciebie. Kursy kulinarne w AP Edukacja.

Kursy kulinarne przeznaczone są dla osób, które lubią gotowanie, interesujących się gastronomią w różnym wydaniu. Kładziemy nacisk na praktykę. Mamy nadzieję, że z pod naszej ręki wyjdzie niejeden polski Gordon Ramsey – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

Na kursach dowiemy się jak profesjonalnie gotować potrawy, poznamy tajniki dekorowania posiłków, ale także jak przestrzegać przepisy sanitarne oraz jakie potrzeby żywieniowe ma przeciętny człowiek. Jest to szybka droga do udowodnienia bliskim, rodzinie i znajomym jak znakomitymi jesteśmy kucharzami.

Dla tych, których pasjonuje zawód kelnera lub barmana przygotowaliśmy specjalny zestaw zajęć, który umożliwi w przyszłości odpowiednie przygotowanie do wykonywania wyżej wymienionych zawodów.

Zainteresowani dietetyką, także znajdą coś dla siebie. Przekażemy im wiedzę na temat racji i norm żywieniowych, o zasadach tworzenia jadłospisów, o kalkulacji cen posiłków oraz przedstawimy charakterystykę diety lekkostrawnej, bogato – i niskobiałkowej, hipolipemicznej, niskoenergetycznej, eliminacji w alergiach i nietolerancjach pokarmowych, jak również diety dla cukrzyków.

Dla tych, którzy chcieliby przekuć pasję w biznes proponujemy kurs organizacji imprez kateringowych oraz kurs organizacji ślubów. Nie ma nic w życiu zawodowym przyjemniejszego, jak zarabianie na własnej pasji.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 100 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne oraz kursy zawodowe.

Więcej informacji na www.apedukacja.pl oraz www.kursykulinaria.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu