Przejdź do treści

E-dymek.com wprowadza na polski rynek Cigito – nową markę e-papierosów

Rosnąca popularność e-papierosów oraz coraz lepsza rozpoznawalność tego rozwiązania jako alternatywy dla wyrobów tytoniowych sprawiła, że jeden z liderów tego rynku – e-dymek.com, zdecydował się wprowadzić do Polski nową markę. Cigito – bo tak nazywać się będzie brand, oferuje pełną gamę akcesoriów, związanych z użytkowaniem elektronicznej wersji papierosów.

Koncepcja e-papierosa zakłada wykorzystanie innowacyjnej technologii w połączeniu ze znanym od dawna inhalatorem. Różnice, w porównaniu z tradycyjnym papierosem, są znaczące: palacz wdycha roztwór, który po podgrzaniu zamienia się w białą mgiełkę. Cały rytuał jest jednak identyczny – pozwala to na zastąpienie tradycyjnej formy palenia tytoniu. Elektroniczna wersja papierosa po raz pierwszy pojawiła się w 2003 roku. Od tej pory produkty są stale ulepszane i charakteryzują się nowymi rozwiązaniami. E-papierosy przebojem wdarły się również na polski rynek. Wyłączny dystrybutor marki Cigito, a także właściciel strony internetowej www.e-dymek.com, założonej dwa lata temu, oferuje pełną gamę produktów związanych z  użytkowaniem e-papierosów.

Głównym założeniem naszej działalności, oprócz promowania produktów, jest uświadamianie klientów o korzyściach, które płyną ze stosowania proponowanej przez nas alternatywy – tłumaczy Michał Kotwica, współwłaściciel portalu e-dymek.com – Produkty związane z e-papierosami są coraz tańsze i lepsze – jest to wynik stale poszerzającej się grupy użytkowników, którzy postanowili rzucić, lub ograniczyć tradycyjną formę palenia tytoniu. Najważniejszym aspektem korzystania z e-papierosów jest możliwość palenia w miejscach publicznych oraz bezwonność mgiełki wytwarzanej podczas ich użytkowania. Dzięki tym zaletom nasi klienci doceniają nasz produkt, a my dostajemy od nich same pozytywne opinie – podkreśla.

Produkty Cigito są dostępne na stronie internetowej www.e-dymek.com oraz w autoryzowanym sklepie przy ulicy Zwycięzców 33 w Warszawie. Niebawem marka będzie dostępna również w sieci punktów partnerskich Buszek.com. W ramach oferty Cigito dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria – atomizery, kartridże, baterie, kartomizery, ładowarki oraz pełne zestawy startowe. Więcej szczegółów będzie można poznać na przygotowywanej właśnie, oficjalnej stronie internetowej marki Cigito.

W nadchodzący weekend dystrybutor proponuje swoim Klientom następująca promocję na portalu www.e-dymek.com: do każdego zestawu Cigito Smart, który jest pełnym pakietem startowym, gratis dołączony zostanie płyn 10ml, do wyboru z oferty sklepu.

Działanie podręcznego inhalatora, jak można nazwać elektronicznego papierosa, jest stosunkowo proste. Jedna z części – kartridż – zawiera roztwór składający się z nośnika, uzupełnionego aromatami i nikotyną. W momencie zaciągania się, roztwór zostaje podgrzany przez atomizer zasilany akumulatorem, tworząc mgiełkę, którą użytkownik wdycha przez ustnik i wydmuchuje. Powstała z tego procesu mgiełka imituje jedynie dym tytoniowy, gdyż pozbawiona jest substancji rakotwórczych, ciał smolistych czy tlenku węgla, przy tym jest praktycznie bezzapachowa. Pozwala to wykluczyć możliwość biernego zaciągania się szkodliwymi substancjami przez osoby z najbliższego otoczenia palacza. Daje to również możliwość swobodnego palenia w miejscach publicznych, ponieważ wytwarzany dym jest praktycznie bezzapachowy i szybko się rozprasza.

źródło/autor: BuzzAir