Specjaliści z ACTION na seminarium „Informatyka Stosowana”

13 października br. odbyła się XIII edycja seminarium z cyklu „Informatyka Stosowana”. Tematem przewodnim październikowego spotkania były praktyczne aspekty projektowania i funkcjonowania serwerowni. Podczas zorganizowanego przez Centrum Promocji Informatyki seminarium swoje najnowsze rozwiązania serwerowe marki Actina Solar zaprezentowali specjaliści z firmy ACTION S.A.

Organizowane przez Centrum Promocji Informatyki seminaria z cyklu „Informatyka Stosowana” to branżowe spotkania przeznaczone dla specjalistów zajmujących się infrastrukturą informatyczną. Wśród uczestników seminariów znajdują się zarówno przedstawiciele firm prywatnych, jak i instytucji publicznych.

Październikowe seminarium poświęcono praktycznym aspektom projektowania i funkcjonowania serwerowni. Podczas licznych wykładów i warsztatów swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami dzielili się specjaliści i dziennikarze z branży IT. Wśród prelegentów nie zabrakło także ekspertów z firmy ACTION – największego polskiego producenta serwerów.

Dane stanowią jeden z najcenniejszych zasobów współczesnych firm. Wiedza o tym, jak nimi zarządzać, przechowywać, a wreszcie, jak je przetwarzać i archiwizować ma obecnie znaczenie strategiczne. Udział w seminariach branżowych to doskonały sposób na pogłębianie znajomości zagadnień technologicznych i poszerzanie horyzontów – zarówno dla uczestników, jak i prelegentów – mówi Marcin Bogusz, Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. Zaawansowanych Technologii w firmie ACTION S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu