HICRON i Beyond.pl partnerami w outsourcingu rozwiązań SAP

Spółka HICRON, działająca w obszarze wdrożeń i rozwoju SAP, podpisała umowę partnerską z firmą Beyond.pl, specjalizującą się w outsourcingu sprzętu IT. W ramach wspólnej oferty, firmy HICRON i Beyond deklarują gotowość świadczenia usług pełnego outsourcingu IT i administracji dla systemów SAP w oparciu o najnowocześniejsze na rynku rozwiązania w zakresie technologii i bezpieczeństwa.

„Pomysł uzupełnienia oferty outsourcingowej HICRON wynika bezpośrednio z potrzeb i zapytań naszych klientów: tych, którzy dopiero wdrażają system SAP i nie chcą nadmiernie inwestować w infrastrukturę IT oraz takich, którzy po kilku latach użytkowania systemu SAP widzą, ile zaangażowania i jakie koszty niesie samodzielne zarządzanie mocami obliczeniowymi. Korzystając z modelu outsourcingu platformy IT, firmy zyskują możliwość skupienia się na głównej działalności zamiast na budowaniu kompetencji IT. Znając bardzo dobrze rynek rozwiązań outsourcingowych dla systemów SAP zależało nam na zbudowaniu oferty charakteryzującej się najwyższym poziomem bezpieczeństwa i wydajności przy zachowaniu bezkonkurencyjnych warunków biznesowych zarówno dla średnich, jak i dużych firm” – podkreśla Robert Stiller, Sales Director w firmie HICRON.

Do dyspozycji klientów HICRON i Beyond oddają zaawansowaną technologicznie platformę oraz kompleksową usługę umożliwiającą uruchomienie, utrzymanie w ruchu i stałe monitorowanie systemów SAP. Platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom systemów SAP maksymalną niezawodność, wydajność i skalowalność rozwiązania.

„Gwarancja bezpieczeństwa informacji i relatywnie niższe koszty utrzymania infrastruktury IT to główne powody, dla których firmy decydują się na współpracę z nami. Razem z HICRON oferujemy firmom dodatkowe korzyści: nieograniczoną dyspozycyjność administratorów SAP i ich profesjonalne doradztwo.” – akcentuje Jarosław Morawski, Dyrektor Handlowy Beyond.pl. „Długo szukaliśmy partnera, który pomógłby nam rozszerzyć ofertę outsourcingową HICRON dla systemów SAP. Firma Beyond, posiadająca najnowocześniejsze w Polsce Data Center, spełniła wszystkie nasze wymagania dotyczące jakości oferowanego sprzętu, wydajności, procedur bezpieczeństwa” – dodaje Robert Stiller.

źródło/autor: HICRON

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu