Biuro Maklerskie Alior Banku po raz drugi Najlepszym brokerem dla Inwestorów Indywidualnych

Biuro Maklerskie Alior Banku po raz drugi z rzędu zwyciężyło w rankingu magazynu Forbes i Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na Najlepszego brokera dla Inwestorów Indywidualnych.

Ranking powstał na podstawie odpowiedzi udzielonych przez prawie 3 tys. inwestorów indywidualnych z całej Polski. Ranking łączy w sobie badanie poziomu satysfakcji klientów, z analizą  najważniejszych elementów branych pod uwagę przez inwestorów przy wyborze biura maklerskiego.

Zdaniem inwestorów, którzy głosowali w tegorocznym rankingu, Biuro Maklerskie Alior Banku jest bezkonkurencyjne, jeżeli chodzi o połączenie usług brokerskich z usługami bankowymi. Bardzo dobrze oceniana jest również platforma internetowa Biura, jakość obsługi klienta oraz towarzyszące ofercie usługi, m.in. atrakcyjne kredyty i lokaty. Badanie prowadzone było w okresie od lutego do sierpnia 2010 roku.

Biuro Maklerskie Alior Banku od początku działalności otworzyło już 50 tys. rachunków, w tym blisko 9 tys. w trakcie obecnie trwającej oferty publicznej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu