1500. wydanie Listy Przebojów Trójki

W radiowej Trójce szykuje się kolejny uroczysty wieczór. Po benefisie Wojciecha Manna, tym razem Program 3 Polskiego Radia zaprasza do wysłuchania wyjątkowego, już 1500. wydania Listy Przebojów Trójki.

Już w najbliższy piątek na antenie Programu 3 będzie można usłyszeć wyjątkową Listę Przebojów Trójki. Marek Niedźwiecki i Piotr Baron zaproszą do audycji wielu zaskakujących gości, wszystkich dotychczasowych prowadzących oraz wielu artystów, związanych z Listą. Na Słuchaczy czeka wiele niespodzianek i ciekawych wspomnień. Muzyczna uczta rozpocznie się o godz. 19.05 i potrwa do godz. 22.00.

A przed audycją, o godzinie 18.05, Słuchacze będą mogli poczuć jubileuszową atmosferę przy odbiornikach i wysłuchać wyjątkowego koncertu w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Zagrają Wojciech Waglewski, Grzegorz Turnau oraz Strachy na Lachy, a imprezę poprowadzi Artur Andrus.

Tego dnia o godzinie 15.05 Trójka nada również specjalną, godzinną audycję Michała Margańskiego poświęconą historii Listy Przebojów.

Przez cały tydzień w godz. 9.00-12.00 na antenie można słuchać specjalnych wydań LP Trójki z udziałem gości związanych z Listą. W programie muzyka z kultowej audycji i okolicznościowe prezenty dla Słuchaczy. Na zmianę prowadzą oczywiście Marek Niedźwiecki i Piotr Baron.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu