15 tysięcy euro do wygrania w bankowej grze on-line dla studentów

Już po raz drugi BNP Paribas Fortis zaprasza polskich studentów do udziału w internetowej grze biznesowej „Ace Manager”. Zwycięska drużyna otrzyma 9 tysięcy euro. Finaliści konkursu będą mogli również znaleźć zatrudnienie w jednostkach grupy BNP Paribas prowadzącej działalność w ponad 80 krajach.

Rusza „Ace Manager” – gra stworzona z myślą o studentach wszystkich uczelni i kierunków, którzy interesują się zagadnieniami bankowości. Gra ma charakter międzynarodowy. Zeszłorocza, druga edycja konkursu „Ace Manager” zgromadziła ponad 8 tysięcy studentów z 98 krajów. W ubiegłym roku Polska drużyna dotarła do wielkiego finału ogranizowanego w Paryżu i zajęła piąte miejsce w finalnym rankingu.

Warunkiem uczestnictwa w grze jest zarejestrowanie się do 14 lutego 2011 roku na internetowej stronie konkursowej: www.acemanager.bnpparibas.com lub na Facebooku na stronie BNP Paribas Ace Manager. Cały konkurs polega na rozwiązywaniu i analizie konkretnych przypadków z zakresu: Retail Banking, Investment Solutions, Corporate & Investment Banking. Gra dzieje się w wirtualnym środowisku „Uniwerse-City”, gdzie uczestnik jako specjalista i manager banku stawiany jest przed realnymi problemami.

Rywalizacja online rozpocznie się 15 lutego i będzie trwała cztery tygodnie. W tym czasie drużyny w trzyosobowym składzie, będą musiały rozwiązać specjalnie przygotowane zadania zamieszczone na stronie konkursu. Każde z tych zadań będzie osobno punktowane.

Drużyny, które zbiorą najwięcej punktów spotkają się w kwietniu 2011 roku w wielkim finale w Paryżu. Drużyna, która w ocenie jury – ekspertów BNP Paribas – najlepiej poradzi sobie z ostatnim zadaniem, otrzyma nagrodę w wysokości 9 tysięcy euro. Druga i trzecia w kolejności drużyna zostanie nagrodzona kwotami odpowiednio: 3 tysiące i 1 tysiąc euro.

Członkowie najlepszych drużyn będą mieli szansę znalezienia zatrudnienia w grupie BNP Paribas, której jednostki zlokalizowane są w ponad 80 krajach. Najlepsza polska drużyna może liczyć na współpracę z BNP Paribas Fortis.

Więcej informacji o konkursie na: http://www.facebook.com/BNPParibas.AceManager, http://acemanager.bnpparibas.com/ oraz na targach karier organizowanych w nalbliższych dniach w Łodzi, Wrocławiu i Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu