Rubikom Strategy Consultants dla IQ Medica

Agencja marketingu strategicznego Rubikom Strategy Consultants rozpoczęła współpracę z jedną z największych klinik chirurgii plastycznej w Polsce, IQ Medica. Rubikom odpowiedzialny będzie za rozwój biznesowy spółki oraz usprawnienie obszarów sprzedaży i marketingu.

W pierwszym etapie współpracy zespół doradczy agencji Rubikom przeprowadzi badania rynkowe, które związane będą z kryteriami wyboru usług z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estatycznej. Będą to pierwsze tego rodzaju badania w Polsce.

Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna stanowią kategorię, w której marketing niemal na każdym etapie odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego właśnie przed opracowaniem strategii marketingowej chcemy bliżej poznać główne motywy osób decydujących się na zabieg. Jesteśmy przekonani, że proces zakupowy w tym przypadku to w równym stopniu emocje, jak i pragmatyzm wynikający z konieczności zapewnienia przez klinikę bezpieczeństwa oraz bardzo wysokich standardów jakości oferty – wyjaśnia Marcin Gieracz, Partner&Strategic Director Rubikom.

Wyniki badań posłużą agencji Rubikom do przygotowania dla spółki strategii marketingowej, w oparciu o którą IQ Medica ma znacząco zwiększyć swój udział rynkowy.

Umowa o współpracy zawarta została na okres 12 miesięcy.

źródło/autor: Rubikom Strategy Consultants

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu