RAPUjąca Comarch OPT!MA

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RAPU, prowadzące dwa skate shopy w Rzeszowie, wybrało Comarch OPT!MA. Implementację systemu wraz z zintegrowanym z nim oprogramowanie PROF-EAN, służącym do drukowania etykiet towarowych, przeprowadził Partner Comarch – PROFERIS z Rzeszowa.

Właścicielowi przedsiębiorstwa RAPU, które do tej pory nie posiadało żadnego oprogramowania do zarządzania firmą, zależało, aby nowy system był prosty w obsłudze oraz w pełni zintegrowany. Ponadto niezwykle ważna była możliwość zastosowania kart lojalnościowych dla klientów, które uprawniałyby do zniżek. Kolejną ważną kwestią była możliwość przygotowania szeregu analiz.

– Wdrożenie systemu Comarch OPT!MA znacznie usprawniło pracę naszej firmy oraz poprawiło wydajność pracowników i jakość obłsugi naszych klientów. Natomiast aplikacja do wydruku etykiet, zaprojektowana przez PROFERIS oraz w pełni zintegrowana z Comarch OPT!MA, zdecydowanie pomaga w procesach logistycznych i przyspiesza inwentaryzację – mówi Robert Zapora, właściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego RAPU.

Wdrożenie Comarch OPT!MA umożliwiło RAPU prowadzenie wszelkich analiz finansowo-ekonomicznych na podstawie zgromadzonych w systemie danych. Program, który umożliwia pracę z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu, w dowolnym czasie, zapewnia również firmie RAPU pełną obsługę handlową. Ponadto system Comarch OPT!MA został zintegrowany z dedykowanym dla tej branży sklepem. Dodatkowo zaimplementowana aplikacja PROF-EAN to zaprojektowane przez PROFERIS i współpracujące z Comarch OPT!MA oprogramowanie służące do drukowania etykiet towarowych z kodem kreskowym i wybranymi przez użytkownika informacjami. PROF-EAN wspomaga oznakowywanie towaru oraz proces inwentaryzacji.

Powstałe w 2008 roku Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RAPU prowadzi dwa skate shopy w Rzeszowie, w których sprzedaje odzież (T-shirty, bluzy, kurtki, spodnie), obuwie sportowe oraz inne akcesoria, jak np. deskorolki.

źródło/autor: Comarch

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu