Jesień z IT na COMMON Conference Polska

Stowarzyszenie Common Polska już po raz drugi w tym roku zaprasza wszystkie chętne osoby związane z branżą IT na Konferencję COMMON. Jak zwykle poruszonych zostanie wiele ciekawych tematów związanych z technologią IBM i nowoczesnymi rozwiązaniami niezbędnymi w codziennej pracy każdej firmy.

Po słonecznej nadmorskiej konferencji, przyszedł czas na edycję jesienną, która zapewni wszystkim uczestnikom rozrywkę i pracę umysłową połączoną z cielesnym relaksem. Bowiem, jak wiadomo stałym bywalcom, organizowane już od 13 lat przez Stowarzyszenie Common konferencje, są zupełnie inne niż te, na których bywa się zazwyczaj. Tworzą je praktycy dla praktyków, a nie, jak często bywa – specjaliści od sprzedaży dla potencjalnych klientów. „COMMON’y” to spotkania, których nadrzędną regułą jest jednoczesna edukacja i zabawa w gronie kolegów po fachu.

Tym razem uczestnicy spotkają się w południowej części Polski, w malowniczo położonym hotelu Senator w Starachowicach. Oprócz podziwiania rajskich widoków, zaplanowane są dwa dni wykładowe. – Przygotowaliśmy ponad 20 wykładów, poświęconych m.in. serwerom Power, Blade i Mainframe, systemom operacyjnym i5/OS i AIX, baz danych DB2 i Oracle, a także z zakresu tworzenia oprogramowania – mówi Waldemar Puk, prezes Stowarzyszenia COMMON Polska.

Grzegorz Siwiec, koordynator ds. marketingu Stowarzyszenia COMMON Polska, dodaje: – Podczas tej edycji, po raz pierwszy w historii, część konferencji będzie można zobaczyć na żywo także w internecie. Zaplanowana została transmisja części wykładów z pierwszego dnia spotkania. Dwa równoległe streamy pozwolą na swobodne „podglądanie” obydwu bloków wykładowych.

Konferencje COMMON to unikalna propozycja dla osób związanych z branżą IT oraz informatyków z całej Polski. To cykliczna platforma wymiany doświadczeń i okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Trzeba tam być, żeby zrozumieć różnicę.

Data: 7-10 listopada 2010

Miejsce: Hotel Senator, Starachowice

Więcej informacji o rejestracji oraz szczegółową agendę znajdą Państwo pod adresem www.common.org.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu