home.pl „Dystrybutorem Roku 2010“ Kaspersky Lab Polska

Podczas IX Konferencji Partnerów Kaspersky Lab Polska w Zakopanem wręczono wyróżnienia dla partnerów popularnego producenta rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Prestiżowy tytuł „Dystrybutora Roku 2010“ za najlepszy debiut trafił w ręce home.pl.

Firma home.pl przywiązuje bardzo wiele uwagi do dbania o bezpieczeństwo swoich klientów. Przekłada się to na działania mające na celu nie tylko jak najlepsze zabezpieczenie danych przesyłanych na serwery, ale również na szersze podejście do tematu bezpieczeństwa informatycznego. Stąd wziął się pomysł nawiązania współpracy z producentem oprogramowania antywirusowego. Wybór padł na międzynarodowego lidera branży cieszącego się uznaniem wielu Polaków. Jak mówi dyrektor ds. sprzedaży w Kaspersky Lab Polska, Bartosz Prauzner-Bechcicki – „Doceniamy szerokie starania home.pl poczynione na polu bezpieczeństwa komputerowego. Firma ta wykazała się dużym profesjonalizmem podczas dystrybucji naszego oprogramowania. Nie mogliśmy nie dostrzec dużej dynamiki naszego nowego partnera. Przyznane wyróżnienie jest jak najbardziej zasłużone“.

Słuszność decyzji home.pl zweryfikowały tysiące klientów, którzy do tej pory skorzystali z oferty zakupu programów Kaspersky Lab i co ważniejsze decydują sie na przedłużenie abonamentów. Użytkownicy mogą wybrać jeden z dwóch oferowanych pakietów w zależności od potrzeb, Kaspersky Anti-Virus lub Kaspersky Internet Security z modułem zapory sieciowej. Oba w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto mają do dyspozycji tradycyjne wersje pudełkowe programu z płytą instalacyjną, lub wersje OEM, z plikiem instalacyjnym pobieranym przez internet.  Dodatkowo do usług home.pl dołączana jest możliwość kupna programu w promocyjnej ofercie.

„Otrzymane wyróżnienie bardzo nas cieszy i utwierdza w przekonaniu, że podjęcie współpracy z firmą Kaspersky Lab Polska było dobrą decyzją.” – powiedział Robert Paszkiewicz, kierownik produktu 'Security Solutions’ w home.pl. 'Mamy nadzieję, że w kolejnych latach efekty naszej współpracy będą jeszcze lepsze.” – dodał.

źródło/autor: home.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu