AMR Research gwarantuje kompetencje Columbus IT

Program certyfikatów 'AMR Research Partner Industry Certification System’ stanowi dla partnerów Microsoft Dynamics poświadczenie doświadczenia w dziedzinie rozwiązań dedykowanych poszczególnym branżom.

Certyfikat przyznany Columbus IT jest potwierdzeniem ogromnej, specjalistycznej wiedzy w zakresie zintegrowanych systemów dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstw, działających w branży produkcji dyskretnej. Satysfakcja klientów działających w tym sektorze z wdrożonych rozwiązań była równie ważnym kryterium przyznania nagrody.

Kryteria przyznania certyfikatów opierają się na obiektywnych wynikach badań, dlatego program pozwala klientom szybko znaleźć partnerów, posiadających najwłaściwsze kompetencje do przeprowadzenia wdrożenia w przedsiębiorstwach o danym profilu.

Partnerem Microsoftu w tym programie certyfikacji jest firma doradcza i prowadząca badania rynkowe – AMR Research, spółka zależna firmy Gartner, specjalizująca się w analizowaniu procesów biznesowych i technologii informatycznych. AMR Research od ponad 20 lat bada potrzeby poszczególnych branż rynkowych. Dlatego firma jest naturalnym partnerem Microsoft wspierającym producentów w procesie wyboru dostawcy systemu IT.

źródło/autor: Columbus IT

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu