Dzienniki Polskapresse z wersją 2.0 aplikacji iPhone

Polskapresse uruchomiła wersję 2.0 czytnika wiadomości dla swoich dzienników. Aplikacja oferuje nowe funkcjonalności, m.in. dodawanie komentarzy i pracę w trybie offline. W przygotowaniu jest dedykowana wersja na iPad’a.

Uruchomiona przez Polskapresse wersja 2.0 czytnika wiadomości umożliwia korzystanie z treści ośmiu dzienników: „Dziennika Bałtyckiego”, „Dziennika Łódzkiego”, „Dziennika Zachodniego”, „Gazety Krakowskiej”, „Gazety Wrocławskiej”, „Głosu Wielkopolskiego”, „Kuriera Lubelskiego” i „Polski Metropolii Warszawskiej”.

Nowością aplikacji jest możliwość przeglądania i dodawania komentarzy do artykułów. Program działa w wersji offline, co oznacza, że po aktualizacji artykuły można czytać bez połączenia z Internetem. Każdy dziennik został wzbogacony o nowe kanały: Aktualności i Galerie, umożliwiające przeglądanie zdjęć i filmów. Nowa wersja umożliwia korzystanie z serwisów społecznościowych, np. dzielenie się artykułem z użytkownikami poprzez Facebook lub e-mail.

Program jest kompatybilny z wersjami iPhone’a, iPod’a Touch i iPad’a od wersji 3.1 oraz późniejszymi. W przygotowaniu jest dedykowana wersja na iPad’a.

Aplikacje można ściągać ze stron internetowych dzienników. Twórcą funkcjonalności jest spółka Gratka Technologie należąca do Grupy Polskapresse.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu