Colliers International wprowadza Green Coffee na Marszałkowską

Przy jednej z głównych ulic Warszawy otwarta zostanie ósma kawiarnia sieci Green Coffee. Na ulicę Marszałkowską wprowadza ją firma Colliers International lider na rynku usług doradczych w zakresie nieruchomości komercyjnych.

Spółka Green Coffee Sp. z o.o. we współpracy z Colliers International wynajęła lokal o powierzchni 109 mkw. przy ulicy Sienkiewicza 12/14 (róg Marszałkowskiej), gdzie od początku października ruszyły prace adaptacyjne. Kawiarnia, której otwarcie planowane jest na pierwsze dni grudnia będzie ósmą kawiarnią sieci w Warszawie i trzecią położoną przy ulicy Marszałkowskiej.

,,Cieszę się, że udało nam się znaleźć tak atrakcyjną lokalizację dla Green Coffee, jaką jest ulica Marszałkowska. Nowa kawiarnia będzie kolejnym ważnym punktem na warszawskiej mapie gastronomicznej dla wymagających klientów, w tym dla osób pracujących w pobliskich biurowcach i udających się na zakupy w pobliskich domach towarowych.” – mówi Tomasz Zydorek, specjalista w dziale powierzchni handlowych w Colliers International, odpowiedzialny za transakcję.

Pierwszą kawiarnię Green Coffee w Warszawie otworzono w roku 2003. Green Coffee oferuje swoim klientom pyszną kawę serwowaną w przytulnym i komfortowym otoczeniu. W plany rozwojowe Green Coffee wpisane jest otwieranie wielu kolejnych kawiarni w stolicy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu