Signo Distribution Polska na AUDIO SHOW 2010

Firma Signo Distribution Polska zaprezentuje się na AUDIO SHOW 2010, jednej z największych europejskich imprez audio-video, która odbędzie się w dniach 6-7 listopada br. w warszawskich hotelach: Jan III Sobieski, Bristol oraz Kyriad. Na wystawie będzie można zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne z zakresu AV i sprzętu do kina domowego. Stoisko Signo Distribution Polska będzie obsługiwane przez przedstawiciela i partnera handlowego – firmę C4i Consultants for Industry.

Signo Distribution Polska należy do holenderskiej grupy Signo – wiodącego w krajach Beneluksu i Niemczech dystrybutora odtwarzaczy sieciowych/radia internetowego/DAB/ oraz urządzeń storage do przechowywania multimediów. Jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce Drobo – urządzeń storage firmy Data Robotics, urządzeń storage Onnto oraz radiowych odbiorników internetowych Revo z funkcjami: DAB, FM, stacji dokującej iPhone/iPod i odtwarzacza strumieniowych audio. Jest również dystrybutorem odtwarzaczy sieciowych i akcesoriów multimedialnych Woxter, klawiatur bezprzewodowych CIDEKO, a także odtwarzaczy sieciowych Ziova i Dvico Tvix. Firma zajmuje się wyłącznie handlem hurtowym. i szuka zainteresowanych współpracą firm. Na ekspozycji zostaną pokazane najnowsze odbiorniki radiowe Revo: Domino , Pico, Ikon oraz Heritage.

Ponadto C4i zaprezentuje profesjonalny sprzęt angielskiej firmy TV One przeznaczony dla integratorów systemów AV : procesory obrazu Corio 2, multiviewery (C2-6104), konwertery, rozdzielacze i przełączniki . Dodatkowo C4i zaprezentuje różnorodne rozwiązania służące do przesyłu oraz dystrybucji sygnałów audio i wideo po skrętce CAT5/6, po kablu optycznym lub drogą bezprzewodową. Sprzęt pochodzi od takich producentów, jak: Kramer Electronics, Extron Electronics, BlackMagic Design i innych.

Stoisko Signo Distribution Polska / C4i będzie można znaleźć w Sali Arkadia I, na parterze hotelu Jan III Sobieski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu