S4E wspiera biznes z naukową pasją

Zakończyły się Małopolskie Targi Innowacji Biznes + Nauka w Krakowie. Targom towarzyszyła konferencja „Być albo nie być… (oto jest) pytanie o współpracę Nauka-Biznes” zorganizowana w Międzynarodowym Centrum Kultury przy Rynku Głównym w Krakowie. S4E, dystrybutor z wartością dodaną (VAD), wespół z partnerem biznesowym – firmą Emack, zaprezentowały rozwiązania dla firm z sektora SMB.

Firmy uczestniczące w Targach to mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Małopolski, które opracowały lub wdrożyły innowacyjne rozwiązania. Reprezentowały one szeroki wachlarz branż – od przedsiębiorstw usługowych i produkcyjnych, firm wysokich technologii po przemysł tradycyjny. Przedsiębiorstwa te świadomie wykorzystują innowacyjne technologię i aktywnie szukają rozwiązań, które mogą usprawnić działanie ich biznesu.

S4E wraz z firmą Emack zaprezentowały rozwiązania skierowane do biznesu SMB:

  1. Serwery sieciowe Iomega StorCenter NAS – idealne rozwiązanie taniego, efektywnego i prostego składowania danych, przeznaczone dla mikro, małych i średnich firm. Innowacyjne technologie firmy Iomega (wirtualizacja i technologie zaawansowanych replikacji), których jakość potwierdzona jest stosownymi certyfikatami zostały zaprezentowane szerokiej publiczności.
  2. Rozwiązania zintegrowanego składowania z ochroną danych – ZenithARCA, które dzięki innowacyjnej technologii automatyzacji wykonywania kopii zapasowych i integracji z oprogramowaniem do wirtualizacji stanowi idealne uzupełnienie oferty firmy Emack w zakresie efektywnego składowania danych.
  3. Rozwiązania taśmowej automatyki składowania i ochrony danych – Actidata. Innowacyjne rozwiązania technologii składowania, odzyskiwania danych przy wykorzystaniu technologii automatyki taśmowej to idealne rozwiązanie dla wszystkich klientów mających wymogi prawno-administracyjne do ochrony danych w tym zakresie.

Wszyscy odwiedzający Targi i stoisko firmy Emack mieli możliwość przetestowania urządzeń i konsultacji z inżynierem S4E oraz działem wsparcia produktu S4E. S4E wspiera biznes i wraz ze swoim partnerem biznesowym kieruje rozwiązania dla SMB do wszystkich zainteresowanych efektywnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami do ochrony i składowania danych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu