Rapsodia sponsorem Mistrzostw Świata Formacji Standardowych

Galeria Rapsodia – powstające w Elblągu centrum handlu i rozrywki – została partnerem Mistrzostw Świata Formacji Standardowych, jednego z najbardziej prestiżowych turniejów tańca międzynarodowej klasy. Impreza towarzyszyć będzie corocznemu Festiwalowi Baltic Cup, który jest największym wydarzeniem tanecznym w regionie morza Bałtyckiego. Patronat honorowy nad Mistrzostwami, odbywającymi się w Elblągu 23 października, objął Marszałek Senatu RP – Bogdan Borusewicz.

Sponsoring Mistrzostw Świata Formacji Standardowych to kolejne przedsięwzięcie galerii Rapsodia w ramach lokalnych inicjatyw społecznych. Deweloper centrum handlowego jest także otwarty na współpracę z przedsiębiorcami i deklaruje chęć zaangażowania w bieżące sprawy miasta i gminy.

„Bardzo się cieszymy, że Elbląg jest gospodarzem tak ważnych wydarzeń tanecznych jak Baltic Cup i – sponsorowane przez Rapsodię – Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych. Chcemy wspierać Centrum „Światowid” w organizacji tego typu wydarzeń i z niecierpliwością czekamy na spektakularne pokazy umiejętności najlepszych tancerzy z całej Europy. Trzymamy również kciuki za sukces elbląskiej Formacji LOTOS-JANTAR w Mistrzostwach” – powiedział John Donnelly, przedstawiciel Rapsodii.

Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych w Elblągu odbywają się już po raz trzeci. Turniej przyciąga najlepsze zespoły taneczne z całego świata, które w swoich krajach uzyskały już status mistrza lub wicemistrza. W tym roku w wydarzeniu – sponsorowanym przez Galerię Rapsodia – weźmie udział 16 formacji, m.in. z Niemiec, Rosji, Węgier, a także z Mongolii.

„Jest nam niezmiernie miło, że Rapsodia dołączyła do grona partnerów Mistrzostw Świata. Dzięki wsparciu naszych sponsorów jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom organizacji tego prestiżowego turnieju oraz zadbać o ciekawe atrakcje, w tym między innymi pokazy w wykonaniu gwiazd tańca o światowej sławie” – powiedział Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”.

Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych będą towarzyszyć Festiwalowi Baltic Cup, organizowanemu w Elblągu w dniach 22-24 października 2010.

Rapsodia chce funkcjonować w regionie nie tylko jako pierwsze w Elblągu centrum handlowego z prawdziwego zdarzenia, ale także firma zaangażowana w rozwój gminy. To pierwsza inwestycja w okolicy na tak wielką skalę, która z pewnością podniesie wartość regionu w oczach inwestorów. W Elblągu wciąż brakuje obiektów handlowych, a inwestycja na miarę Rapsodii to szansa nie tylko na rozwój gospodarczy, ale również wzrost zatrudnienia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu