Przejdź do treści

Promocja „Extra bilet” w Citi Handlowy

Pierwszych 1000 osób, które przyjdą z naklejką z codziennej gazety do oddziału Citi Handlowy i otworzy konto z Miejską Kartą Debetową, a potem przelewać będzie na nie swoje wynagrodzenie – otrzyma od banku bilet ZTM na 30 dni za 0 zł. Akcja potrwa od 22 października do 30 listopada.

Od lat staramy się tworzyć nowatorskie rozwiązania. Takie, które mają szansę stać się standardem rynkowym. Tak było z pierwszą w Polsce międzynarodową Kartą Kredytową Citibank oraz pierwszą na polskim rynku partnerską Kartą Kredytową. Mamy nadzieję, że podobnie będzie też z Miejską Kartą Płatniczą Citibank. Dzisiaj jesteśmy jedynym bankiem w Polsce, któremu udało się stworzyć kartę miejska i płatniczą w jednym. Warszawa jest z kolei pierwszym miastem, która na tę innowację się zdecydowała. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce takie rozwiązanie będzie już standardem, tłumaczy Tomasz Pol, Dyrektor ds. Segmentów.

Z promocyjnej oferty „Extra bilet” mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadają jeszcze konta w Citi Handlowy. Wystarczy, że zdobędą oni specjalną naklejkę z gazety i zgłoszą się z nią do oddziału Citi Handlowy. Potem otworzą konto z Miejską Kartą Debetową Citibank i wyrażą zgodę na przekazywanie swojego wynagrodzenia na konto w kwocie minimum 1500 zł. Promocja potrwa do wyczerpania zapasu 1000 darmowych biletów ZTM 30-dniowych. Promocyjna naklejka pojawi się w gazetach już 22 października 2010 roku (piątek). Regulamin Promocji „Extra bilet” dostępny jest na www.citihandlowy.pl.

Miejska Karta Płatnicza Citibank łączy funkcjonalności karty płatniczej Citibank i Warszawskiej Karty Miejskiej. Warszawiacy na tę samą kartę, którą dokonują płatności mogą teraz wgrać bilet ZTM. Zyskują wtedy „plastik”, który uprawnia ich nie tylko do dokonywania płatności, wypłat z bankomatów, korzystania z rabatów w ramach największego w Polsce Programu Rabatowego Kart Płatniczych, ale jednocześnie nośnik biletów komunikacji miejskiej. Na kartę można nagrać dokładnie te same bilety, co na standardową kartę miejską, czyli np. 7-dniowe, 14-dniowe, 30-dniowe czy 90-dniowe.

Miejska Karta Płatnicza Citibank to jednocześnie pierwsza karta umożliwiająca uzyskanie rabatu na bilety komunikacji miejskiej w Warszawie. Posiadacze tylko Miejskiej Karty Kredytowej Citibank na zakupie okresowych biletów miejskich mogą zaoszczędzić 10 proc. W przypadku biletów miejskich 30-dniowych, normalnych stanowi to oszczędności rzędu 94 zł rocznie. Jedynym warunkiem jest dokonanie co miesiąc jednej transakcji Miejską Kartą Kredytową Citibank. Analogiczna oferta dotyczy Miejskiej Karty Debetowej – aby uzyskać 10% zwrotu za bilet wystarczy co miesiąc zasilić konto osobiste kwotą min. 1500 zł.

Co ważne, klient może korzystać z obu ofert jednocześnie. Tym samym Warszawiacy, którzy będą aktywnie korzystać z dwóch typów karty płatniczej – Miejskiej Karty Debetowej i Miejskiej Karty Kredytowej Citibank – otrzymają zwrot 20 proc. kwoty wydanej na zakup biletu, co oznacza oszczędność rzędu 188 zł rocznie. Rabaty te realizowane są w formie zwrotu przez bank określonej części wartości zakupionego biletu na rachunek konta osobistego lub karty kredytowej. Zwroty dokonywane są z końcem następnego miesiąca.

Ofertą rabatową objęte są imienne długookresowe bilety ZTM – 30 i 90 dniowe, ulgowe i normalne, na jedną lub na wszystkie linie, ważne w pierwszej lub pierwszej i drugiej strefie biletowej.

Oferta Miejskiej Karty Płatniczej Citibank dostępna jest w oddziałach Citi Handlowy w okręgu warszawskim oraz w wybranych kioskach sieci InMedio i Relay. Szczegółowe informacje na temat oferty Miejskiej Karty Płatniczej Citibank oraz Regulamin promocji „Extra bilet” dostępne są na www.citihandlowy.pl.