Nowe narzędzie internetowe dla inwestujących w nieruchomości komercyjne

Firma doradcza Cushman & Wakefield oferuje nowe narzędzie internetowe, które ma na celu ułatwić podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Portal cwinvestment.pl przygotowany przez dział Grupy Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield poświęcony jest tematyce inwestowania na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zawiera aktualne informacje dotyczące ponad 1.000 obiektów biurowych, handlowych, przemysłowo-magazynowych oraz hotelowych z uwzględnieniem nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż. Nową usługą oferowaną przez serwis jest możliwość zgłoszenia nieruchomości komercyjnej na sprzedaż.

Innowacyjnym elementem strony jest kalkulator inwestycyjny, który pozwala prognozować stopę zwrotu z inwestycji w nieruchomości komercyjne. Po wprowadzeniu zmiennych dotyczących transakcji, użytkownik może oszacować zysk z zainwestowanego kapitału. Dzięki kalkulatorowi można ocenić efektywność inwestycji dla dowolnej nieruchomości komercyjnej.

„Stworzony przez nas kalkulator inwestycyjny to pierwsze w Polsce, tak zaawansowane narzędzie internetowe dla inwestujących na rynku nieruchomości komercyjnych. Oferujemy dane, które jeszcze do niedawna były dostępne wyłącznie za opłatą. Nowa usługa została zaprezentowana podczas targów EXPO REAL w Monachium i od razu spotkała się z dużym zainteresowaniem. Należy jednak pamiętać, że zarówno baza nieruchomości, jak i kalkulator może być dobrym narzędziem wyjściowym dla potencjalnych inwestorów, ale nie zastąpi konsultacji z niezależnymi doradcami zdolnymi zweryfikować wszystkie parametry transakcji” – mówi Wojciech Pisz, Dyrektor Grupy Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield.

Serwis przedstawia również pełen zakres usług działu obejmujących m.in. opracowywanie i wdrażanie strategii inwestycyjnych dotyczących nabywania, sprzedaży i finansowania nieruchomości.

Strona oferuje dodatkowo dostęp do najnowszych raportów rynkowych Cushman & Wakefield, przedstawiających cykliczne analizy rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz opis wykonanych przez Grupę Rynków Kapitałowych zleceń.

Strona w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej) dostępna jest pod adresem: www.cwinvestment.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu