LTM dla Centrum Stomatologii Candeo

Agencja LTM Communications rozpoczęła współpracę w zakresie public relations z Centrum Stomatologii Candeo w Poznaniu. Umowa została podpisana bezterminowo.

Agencja będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii komunikacyjnej w zakresie relacji z mediami oraz Internet PR. W ramach współpracy zajmie się również monitorowaniem mediów oraz bieżącym przygotowywaniem analiz medialnych.

Dla Centrum Stomatologicznego Candeo nie pracowała wcześniej żadna agencja PR. LTM pozyskało tego Klienta dzięki rekomendacji.

Candeo jest kolejną firmą z branży zdrowotnej w portfolio LTM Communications. Agencja pracuje również dla prywatnego szpitala MedPolonia oraz realizowała projekty komunikacyjne dla kliniki leczenia niepłodności InviMed Poznań.

Centrum Stomatologii Candeo oferuje kompleksowe leczenie w zakresie protetyki stomatologicznej, implantologii, endodoncji, ortodoncji, stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej i profilaktyki. Kliniką kieruje prof. Wiesław Hędzelek. Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem stomatologicznym, który pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. W skład Centrum wchodzą obecnie dwa gabinety: przy ul. Bernardyńskiej 6 i Piątkowskiej 200 w Poznaniu.

źródło/autor: LTM Communications

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu