Przejdź do treści

K2 o domowych sprawach dla Pekao S.A.

K2 dla Pekao S.A. przygotowała minisajt promujący kredyty hipoteczne i mieszkaniowe dostępny pod adresem: https://www.kredyty-hipoteczne.pekao.com.pl/.

Pomysł kreatywny „Domowa Sprawa” zakłada przedstawienie oferty kredytów hipotecznych w sposób zrozumiały i transparentny z perspektywy potencjalnych klientów. Pomysł bazuje na koncepcji pary młodych ludzi, którzy są swojego rodzaju przewodnikami po informacjach o kredycie hipotecznym. On, reprezentuje osobę nie do końca zdecydowaną, która musi jeszcze sporo wiedzy zdobyć, ona natomiast jest pewna siebie i zdecydowana na kredyt. Bohaterowie przedstawieni są na czterech scenkach w części feelingowej minisajtu.

Podczas produkcji scenek zastosowano wyjątkowy sposób fotografowania modeli. Zatrzymano czas. Modele fotografowani byli jednocześnie wyzwalanymi zdalnie 9 aparatami fotograficznymi (Canon 5D MkII, ob. Canon 24-70/2.8) ustawionymi na okręgu wokół fotografowanych postaci i scen. Metoda ta – znana m. in. jako 'frozen motion’ – pozwala zatrzymać w czasie ruch postaci i zmienić wymiar oglądania sceny. Postaci nie są oglądane 'w czasie’ – jak to zwykle bywa – tylko 'w przestrzeni’.

Drugą część witryny stanowi obszar informacyjny, gdzie w sposób już bardziej konwencjonalny zostały przedstawione najważniejsze informacji o kredytach hipotecznych oferowanych przez Bank Pekao S.A. oraz o aktualnych promocjach na kredyty hipoteczne.

Na stronie znajdziemy również zaawansowany kalkulator rat kredytu zarówno dla opcji standardowej, jak i dla programu „Rodzina na swoim”. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość dokonania kilku obliczeń oraz ich późniejsze dołączenie do formularza kontaktu, po to aby oddzwaniający konsultant mógł rozmawiać o konkretnej już sytuacji kredytowej.

źródło/autor: K2 Internet